Magdalena Stępień we wspólnym wywiadzie z mamą Anny Przybylskiej. Połączyła je ogromna tragedia

Magdalena Stępień zamieściła zdjęcie ze spotkania z Krystyną Przybylską. Jego efektem jest rozmowa, która z pewnością poruszy dziesiątki widzów.

W lipcu tego roku Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak pożegnali syna Oliwiera, który zmarł kilka dni po pierwszych urodzinach na rzadki nowotwór wątroby. Przez pierwsze tygodnie mama chłopca przeżywała żałobę z dala od mediów, jednak niedługo przed Świętem Zmarłych postanowiła opowiedzieć w mediach o bolesnych doświadczeniach, aby wesprzeć rodziców będących w podobnej sytuacji. Magdalena Stępień udzieliła wywiadu m.in. w "Dzień dobry TVN", a, jak poinformowała na InstaStories, teraz zasiadła na kanapie programu "Miasto kobiet" wraz z mamą Anny Przybylskiej.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk o śmierci mamy

Kendall Jenner, DodaFobie gwiazd. Kendall Jenner boi się dziur. Kogo przerażają kwiaty doniczkowe?

Magdalena Stępień i Krystyna Przybylska we wspólnym wywiadzie w "Mieście kobiet"

Krystyna Przybylska, podobnie jak Magdalena Stępień, także przeżyła ogromną traumę po śmierci ukochanego dziecka. Zmarłą w 2014 roku Annę Przybylską również wspominała w wywiadach, o córce dużo mówiła zwłaszcza w tym roku przy okazji filmu poświęconego zmarłej aktorce, który ukazał się w ósmą rocznicę jej śmierci. Jak można się domyślać, to właśnie ten niezwykle trudny i bolesny temat radzenia sobie ze stratą dziecka będzie przedmiotem rozmowy z obydwiema paniami. Wywiad ukaże się w odcinku "Miasta kobiet".

Magdalena Stępień zamieściła na InstaStories zdjęcia ze studia programu TVN Style. Na jednym pozuje wyłącznie w towarzystwie mamy Anny Przybylskiej, a na kolejnym towarzyszą im prowadzące - Aleksandra Kwaśniewska i Marzena Rogalska.

Dziękuję, pani Krystyno - podpisała fotografię Stępień.

Magdalena Stępień i Krystyna Przybylska w 'Mieście kobiet'Magdalena Stępień i Krystyna Przybylska w 'Mieście kobiet' instagram.com/@magdalena___stepien

Magdalena Stępień i Krystyna Przybylska w 'Mieście kobiet'Magdalena Stępień i Krystyna Przybylska w 'Mieście kobiet' instagram.com/@magdalena___stepien

Doda, Sara May, Justyna Steczkowska, Julia WieniawaNie tylko Smaszcz i Janachowska. Oni też się kłócili. I to jak!

Magdalena Stępień, która o żałobie po stracie Oliwiera opowiada nie tylko w wywiadach, ale bolesnymi doświadczeniami dzieli się także w mediach społecznościowych, spotyka się ze wsparciem, ale i krytyką ze strony internautów. Część osób zarzuca byłej partnerce Jakuba Rzeźniczaka, że "lansuje się na śmierci syna". Stępień zareagowała na nieprzychylne komentarze, tłumacząc, że zależy jej jedynie na tym, aby wszyscy usłyszeli, jakim bohaterem był Oliwier.

Więcej o: