Magdalena Stępień odpowiada na zarzuty, że lansuje się na chorobie i śmierci syna. "Nie wygrasz z tym"

Magdalena Stępień udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o chorobie syna i tym, jak radzi sobie po jego śmierci. Poruszyła też problem hejtu, który ją spotyka.

Po tragedii, jaką była śmierć syna, Magdalena Stępień powoli próbuje się pozbierać i na nowo ułożyć sobie życie. Modelka długo milczała, aż w końcu wróciła do mediów społecznościowych z niepublikowanymi wcześniej zdjęciami i nagraniami syna. Zdecydowała się również udzielić wywiadu. W rozmowie z dziennikarką portalu o2.pl zdradziła, jak chce pomagać innym rodzicom, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji co ona, a także skomentowała zarzuty, że rzekomo wykorzystuje śmierć syna, aby zdobyć sławę. 

Gwiazdy wspominają bliskichLewandowska wspomina babcię. Inne gwiazdy też opublikowały wzruszające słowa

Zobacz wideo Magda Stępień tłumaczy, na co wydała pieniądze ze zbiórki na leczenie syna

Magdalena Stępień o negatywnych komentarzach: To dla mnie jakaś abstrakcja

Magdalena Stępień doskonale zdaje sobie sprawę, że jako popularna osoba jest wystawiona na krytykę ze strony opinii publicznej. Modelka powiedziała, że wyciągnęła wnioski i teraz będzie ograniczać pokazywanie życia prywatnego. Mimo wszystko zdarzają się komentarze, w których hejterzy zarzucają jej, że próbuje "wybić" się na śmierci własnego syna. Co o tym sądzi?  

Jeśli ktoś jest w stanie powiedzieć, że lansuję się na śmierci swojego dziecka, to w ogóle dla mnie jest jakaś abstrakcja kolejna, ja nie uważam, żebym się lansowała. Po prostu ja chciałabym mówić głośno o Oliwierze, żeby wszyscy wiedzieli, jak wielkim małym bohaterem było to dziecko - powiedziała. 

Stępień na pytanie, czy bolą ją takie komentarze odpowiedziała, że wcześniej faktycznie bardziej się nimi przejmowała, teraz jednak nauczyła się je ignorować. 

Nauczyłam się jak do tego się nie odnosić, jak nie reagować. Po prostu milczę, po co komentować coś, co totalnie nie ma sensu. I tak nie wygrasz z tym. 

W poniższym artykule możecie dowiedzieć się, co Magdalena Stępień powiedziała na temat byłego partnera. 

Magdalena Stępień i Jakub RzeźniczakStępień znów mówi Rzeźniczaku: Sam powinien odpowiedzieć na to pytanie

Więcej o: