Maria Dębska rozwiodła się z Bosakiem po niespełna dwóch latach. Tak wspomina ten okres. "Zaciskałam zęby"

Maria Dębska otworzyła się na temat rozwodu. Okazuje się, że ten okres był dla niej niezwykle trudny. Udała się na terapię.

Maria Dębska i Marcin Bosak w 2020 roku wzięli cichy ślub, o którym media dowiedziały się dopiero po ceremonii. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu i w grudniu 2021 roku media obiegły pierwsze doniesienia na temat rozstania. Aktorka długo milczała na temat ich relacji. Aż do czerwca 2022, kiedy w jednym z wywiadów przyznała, że obecnie nic ich nie łączy. Teraz otworzyła się na temat rozwodu. 

Zobacz wideo Maria Dębska o ślubnych planach

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Czy ten eksperyment ma sens? Te związki zakończyły się rozwodem"Ślub od pierwszego wejrzenia". Te związki zakończyły się rozwodem

Maria Dębska po rozwodzie poszła na terapię

W rozmowie z Magdą Mołek Maria Dębska przyznała, że okres rozstawania się z byłym parterem był dla niej niezwykle trudny. Coś jej podpowiadało, że powinna przeczekać trudne chwile.

Towarzyszyło mi echo wychowania, żeby za wszelką cenę wytrzymać i zacisnąć zęby, co robiłam przez wiele lat, nie tylko w przenośni. Zaciskałam zęby w nocy, bardzo mocno i w wielu sytuacjach, żeby zdusić to, otrzeć łzy w kuchni i wrócić uśmiechniętą - przyznała Maria Dębska.

Aktorka długo zastanawiała się, dlaczego nie udało się zbudować trwałej relacji z mężem. Po wszystkim podjęła ważną decyzję i udała się na terapię, aby przepracować problemy. We wszystkim wspierali ją bliscy. Z perspektywy czasu traktuje tamten okres jako lekcję życia. 

Boże, czemu mi nie wyszło? Przegrałam. Mimo że miałam 31 lat. I teraz absolutnie nie mogę nazwać tego zwycięstwem, ale nie mogę powiedzieć, że żałuję, bo [...] inaczej bym dryfowała, nie stałabym na własnych nogach.

Maria Dębska obecnie jest singielką i skupia się na zobowiązaniach zawodowych. Więcej o tym, jak układa się jej życie po rozstaniu z Marcinem Bosakiem, przeczytasz TUTAJ.

Marcin Bosak i Marta DębskaMaria Dębska i Marcin Bosak są już po rozwodzie! Para rozeszła się po 1,5 roku

Więcej o: