Maria Dębska przerywa milczenie o rozwodzie. Zdradziła, jakie ma relacje z Marcinem Bosakiem. Przykre

Maria Dębska do tej pory nie komentowała życia prywatnego. Tym razem również była dyplomatyczna, jednak zdradziła nieco więcej na temat relacji z byłym już mężem.

Więcej na temat związków gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Maria Dębska i Marcin Bosak wzięli cichy ślub w sierpniu 2020 roku. Dopiero w dzień ceremonii media dowiedziały się, że aktorska para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Niestety, związek celebrytów nie potrwał zbyt długo, bo zaledwie 1,5 roku. W grudniu 2021 roku pojawiły się pierwsze informacje na temat rozpadu ich małżeństwa, a trzy miesiące później doniesienia o sfinalizowanym rozwodzie. Obydwoje konsekwentnie milczą na temat relacji, jednak w najnowszym wywiadzie aktorka zdradziła co nieco.

Zobacz wideo Maria Dębska i Krzysztof Zalewski o piosence, która powstała na potrzeby filmu "Nie będzie romansu"

Maria Dębska przerywa milczenie o rozwodzie z Marcinem Bosakiem 

Maria Dębska kilka dni temu uświetniła swoją obecnością premierę książki Joanny Przetakiewicz "Pieniądze szczęście dają". Aktorka w rozmowie z reporterką Pudelka powiedziała, dlaczego nie informowała mediów o ślubie, jak również o rozstaniu z Marcinem Bosakiem.

Wychodzę z założenia, że za to, co się mediom daje, potem musisz za zapłacić. Jeżeli im dużo dajesz, to potem oni dużo chcą. Ja się staram dużo nie dawać i stawiam granice w takim miejscu, w jakim czuję i tak jest w każdej sytuacji. Uważam, że jak wpuszczę media do swojej przestrzeni życia, to już mi nic nie zostanie i będę się musiała tłumaczyć, wyjaśniać, a tego nie chcę tego robić i tak też było w tej sytuacji - tłumaczyła aktorka.

Marcin BosakMarcin Bosak miał depresję. "Czułem olbrzymi dyskomfort i wstyd"

Dziennikarka spytała również o obecne relacje z byłym już mężem. Maria Dębska konkretnie zaznaczyła, że nie ma już z nim nic wspólnego.

Mam taką zasadę, że wolała bym się na ten temat nie wypowiadać. Nie mamy relacji, nie będę się wypowiadać na ten temat - podsumowała.

Myślicie, że Marcinowi Bosakowi również powoli rozwiąże się język?

Marcin BosakMarcin Bosak udzielił osobistego wywiadu. Opowiedział o chorobie

Więcej o: