Małgorzata Rozenek w czekoladowym płaszczu przed studiem "DDTVN". Zabrała ze sobą psa w golfie

Po kolejnym dniu nagrań w "Dzień dobry TVN" Małgorzata Rozenek wyszła do fanów i fotoreporterów zgromadzonych przed studiem. Uwagę zwrócił czekoladowy, skórzany płaszcz celebrytki. Nie zapomniała też o stylizacji dla swojego pupila.

Małgorzata Rozenek w tym roku spełniła swoje zawodowe marzenie i została gospodynią programu "Dzień dobry TVN". Celebrytce w studio towarzyszy Krzysztof Skórzyński. Zdania na temat tego, jak Rozenek radzi sobie w roli prezenterki śniadaniówki, są jednak podzielone. Jednym z tematów sobotniego wydania programu była psia zazdrość. Do dyskusji na temat emocji zwierząt zaproszono między innymi Joannę Przetakiewicz, która pojawiła się na planie z trzema pupilami. To był dla Małgorzaty Rozenek pretekst, żeby zabrać do pracy swoją suczkę Franceskę. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Małgorzata Rozenek pozowała do zdjęć w czekoladowym trenczu. Pamiętała też o Francesce, którą ubrała w ciepły sweterek

Po zakończonych nagraniach Małgorzata Rozenek tradycyjnie pozowała fotoreporterom przed studiem TVN. Uwagę zwróciła jesienna stylizacja celebrytki. Tego dnia postawiła na skórzany, czekoladowy płaszcz. Zestawiła go z golfem i szerokimi spodniami. Miała włosy spięte w kucyk i delikatny makijaż. Celebrytka nie zapomniała też o komforcie swojego pupila. Ubrała Francescę w ciepły sweterek. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Fot. KAPiF

Więcej zdjęć Małgorzaty Rozenek znajdziesz w galerii na górze strony. 

Małgorzata Rozenek dość długo pozowała do zdjęć fotoreporterów i wysyłała uśmiechy w ich kierunku. Potem przyszedł też czas na rozmowy z fanami i autografy. Prezenterka wyglądała tego dnia kwitnąco. Najwidoczniej jesienna aura jej nie przeszkadza, a wymarzona praca w "Dzień dobry TVN" dodaje energii. 

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek była ostatnio także gościnią w "Kole Plotka", które wróciło po przerwie. Całą rozmowę znajdziecie w wideo zamieszczonym u góry strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.