Uroczyste zamknięcie festiwalu w Gdyni. Boczarska zachwyca w czerni, Opozda zadała szyku w sukni z trenem

Joanna Opozda i Magdalena Boczarska pojawiły się na uroczystej gali wręczenia nagród podczas festiwalu filmowego w Gdyni. Zobaczcie, jakie stylizacje wybrały specjalnie na tę okazję.

12 września wystartował w Gdyni 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Ostatniego dnia imprezy odbyła się gala wręczenia nagród. Na czerwonym dywanie brylowało wiele znanych osób. Do zdjęć między innymi pozowały Joanna Opozda i Magdalena Boczarska

Joanna KrupaKrupa mieszka w 85-letnim domu. Wnętrza robią wrażenie

Zobacz wideo Historia związku i rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Magdalena Boczarska i Joanna Opozda na czerwonym dywanie podczas 47. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni

Na uroczystym zamknięciu festiwalu nie mogło zabraknąć Joanny Opozdy, która zagrała główną rolę w filmie Lecha Majewskiego "Brigitte Bardot cudowna". Aktorka zadała szyku w długiej, dopasowanej kreacji na ramiączkach. Do białej, satynowej sukni z trenem dobrała czarną torebką wysadzaną kryształkami, srebrne sandały na obcasie i łańcuszek. Tego wieczoru Opozda postawiła na delikatnym makijaż i rozpuszczone, lekko pofalowane włosy. Prezentowała się bardzo elegancko. 

Równie pięknie wyglądała także Magdalena Boczarska. Aktorka zachwyciła w sukni z wycięciem na wysokości talii. Do czarnej, eleganckiej kreacji świetnie pasowała niewielka torebka ze złotymi akcentami i dopasowane kolorystycznie do reszty stylizacji sandały na obcasie. Zdjęcia obu pań znajdziecie w naszej galerii. 

Joanna Opozda zaliczyła modową wpadkę na 47. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni 

Podczas gali wręczenia nagród Opozda wyglądała rewelacyjnie. Jednak kilka dni temu na premierze filmu "Brigitte Bardot, cudowna", która także odbyła się w trakcie 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, aktorka zaliczyła modową wpadkę. W poniższym artykule możecie zobaczyć, na jaką stylizację się wówczas zdecydowała. Brak znajomości trendów odbił się jej czkawką.

Joanna OpozdaJoanna Opozda nie popisała się lookiem. Tutaj nic się nie zgadza

Więcej o: