Ed Sheeran na afterparty w warszawskim klubie LGBTQ+. Widać, że dał się porwać zabawie [WIDEO]

W piątkowy wieczór na niespodziankę natrafili goście jednego z warszawskich queerowych klubów. Ed Sheeran po drugim koncercie w Polsce wybrał się z przyjaciółmi do lokalu, gdzie tańczył, śmiał się i rozmawiał z ludźmi.

Ed Shreeran to obecnie jeden z najpopularniejszych muzyków. Brytyjczyk wciąż utrzymuje się na szczycie list przebojów i wydaje kolejne hity. W dniach 25 i 26 sierpnia muzyk odwiedził Warszawę, aby dać dwa koncerty na Stadionie Narodowym. Po piątkowym występie, zamiast prosto do hotelu, udał się na miasto w poszukiwaniu afterparty. Jego wybór padł na jeden z queerowych klubów, gdzie bawił się, śmiał i rozmawiał z innymi gośćmi lokalu. Właściciele miejsca opublikowali w mediach społecznościowych relację z jego wizyty.

Zobacz wideo Zabawne nagranie księcia Harrego i Eda Sheerana

Ed Sheeran świętuje po koncercie w Warszawie. Spędził wieczór w jednym z klubów LGBTQ

Oba koncerty Eda Sheerana okazały się ogromnym sukcesem, a muzyk zapewnił warszawskiej publice niezapomniane wrażenia. Po piątkowym show sam artysta również postanowił kontynuować zabawę. Z grupą przyjaciół poszukiwali rozrywki w centrum Warszawy. Ich wybór padł na klub LGBT La Pose. Na profilu lokalu pojawiła się seria nagrań i zdjęcia, na których widzimy go ubranego w białą koszulkę, krótkie spodenki i czapkę z daszkiem

 

Ed SheeranEd Sheeran po koncercie w Warszawie delektuje się polskim piwem

Właściciele lokalu podziękowali muzykowi na swoim profilu w mediach społecznościowych:

Chłopak z gitarą byłby dla mnie parą! Jeden człowiek, jedna gitara, wyjątkowy talent i... każdy możliwy stadion narodowy wypełniony jest w pełni! Edzie Sheeranie, dziękujemy za wizytę i zaufanie! Całym serduchem jesteśmy z tobą i milionami fanów na całym świecie!
 

Po relacjach widać, że doskonale się bawił, gdy tańczył, raczył alkoholem i rozmawiał z innymi. Z uśmiechem pozował także do zdjęć z fanami. 

Koncert Eda Sheerana na Stadionie NarodowymWpadka na koncercie Eda Sheerana w Polsce. Muzyk przerwał występ

Więcej o: