Klaudia Halejcio zorganizowała imprezę w balijskim stylu. W ogrodzie przyczepa z prosecco i pierogi teściowej

Klaudia Halejcio spędziła sobotni wieczór w gronie przyjaciół. W ogrodzie impreza w balijskim stylu. Zadbała o każdy szczegół.

Klaudia Halejcio skorzystała w weekend ze słonecznej pogody i postanowiła zorganizować w ogrodzie tematyczną imprezę. Na Instagramie pojawiła się obszerna relacja z przygotowań do spotkania ze znajomymi w balijskim stylu.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio zarabia na Instagramie dzięki córce?

Klaudia Halejcio zorganizowała imprezę w ogrodzie

Aktorka na co dzień chętnie udziela się na Instagramie, dlatego na jej posesji nie mogło zabraknąć aranżacji idealnej do robienia zdjęć. Na tarasie stanęła ścianka udekorowana wszelkiego rodzaju egzotyczną roślinnością i ledowym napisem "Let's party". Przed nią możemy dostrzec ozdobny fotel i dywaniki.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio Instagram @klaudiahalejcio

Na drewnianej części tarasu Klaudia Halejcio zażyczyła sobie stelaż namiotu. Podczas przygotowań do imprezy mogliśmy oglądać, jak zawisają na nim kolejne ozdoby i klimatyczne światełka, które z pewnością pięknie prezentowały się nocą. 

Klaudia Halejcio zachwala pierogi teściowej 

Klaudia Halejcio, oprowadzając obserwatorów po ogrodzie, zaprezentowała dania, jakie zostały przygotowane na imprezę. Na tarasie stanęły dwa stoły - kolejno słodki i słony. Na jednym z nim mogliśmy zobaczyć wszelkiego rodzaju wypieki. Z kolei wśród wytrawnych opcji goście znaleźli wiele opcji wegetariańskiego jedzenia. Nie zabrakło również świeżo wyciskanych soków.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio Instagram @klaudiahalejcio

Szklany stół został w całości poświęcony daniom przyrządzonym przez teściową Klaudii Halejcio. Jej przyjaciele mieli okazję skosztować risotto z krewetkami, ciasta oraz pierogów. 

Słuchajcie, pracuję nad tym, żeby otworzyła pierogarnię, bo ja zawsze uważałam, że moja mama robi najlepsze (dop. red. pierogi). Teściowa przebiła - przyznała Klaudia Halejcio.

Klaudia Halejcio tego wieczora postawiła na drewniane jednorazowe talerzyki i sztućce. W ogrodzie stanęła przyczepa z prosecco, gdzie barmani przygotowywali drinki. 

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio Instagram @klaudiahalejcio

Więcej zdjęć z imprezy w ogrodzie Klaudii Halejcio znajdziesz w naszej galerii na górze strony.