Katarzyna Cichopek chwali się romantycznymi ujęciami. Nie jest sama

Katarzyna Cichopek spędza urlop nad polskim morzem. Aktorka zabrała córkę na przejażdżkę konną. Podzieliły się pięknymi kadrami.

Katarzyna Cichopek na początku miesiąca spotkała się z Marcinem Hakielem, aby odebrać od niego dzieci. Tancerz zabrał pociechy do Stanów Zjednoczonych. Teraz Adam i Helena są u boku aktorki i wypoczywają nad polskim morzem. Aktorka podzieliła się na Instagramie uroczymi kadrami. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Katarzyna Cichopek z córką wybrały się na przejażdżkę konną

Na Instagramie aktorki właśnie ukazała się obszerna relacja z przejażdżki konnej brzegiem Morza Bałtyckiego. Katarzyna Cichopek i Helenka w towarzystwie innych turystów i instruktora jazdy miały okazję podziwiać zachód. Znana matka i jej córka siedziały na koniach im delektowały się bajecznymi widokami, co z pewnością na długo zapadnie w ich pamięci. 

Wakacje w siodle. Odpoczęłam, nabrałam sił i powoli wracam. Pozdrawiam was serdecznie i do zobaczenia - pisała Cichopek pod kadrami.
 

Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Jazda konna jest ogromną pasją Helenki, dlatego podczas wakacji nie mogło zabraknąć wizyty w stajni. Na InstaStories mogliśmy oglądać, jak doskonaliła galop podczas jazdy na placu. Nie jest to pierwszy raz, kiedy jej rodzice pochwalili się umiejętnościami córki. Kilka miesięcy temu Marcin Hakiel udokumentował przejażdżkę córki do lasu. Wtedy jeszcze asekurował ją instruktor, który trzymał wierzchowca na lonży. Z pewnością od tego czasu zdążyła się wiele nauczyć, dzięki czemu bezpiecznie mogła uczestniczyć w przejażdżce brzegiem morza.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.