Harry Styles ma cztery sutki, a Megan Fox schorzenie kciuka. Oto nietypowe cechy gwiazd

Te gwiazdy głośno mówią o nietypowych cechach wyglądu, którymi się charakteryzują. Odstające uszy czy podwójna linia rzęs tylko dodają im uroku. Zobaczcie, kto mówi o tym głośno.

Harry Styles ma cztery sutki

Harry Styles nie boi się eksperymentować z wyglądem, a jego sceniczne stylizacje często odsłaniają klatę. Na zdjęciach możemy zauważyć nietypowy szczegół. Mowa tutaj o czterech sutkach, które są wynikiem migracji pewnych komórek w pierwotnej fazie i tworzą plamki. Przyznał się do tego w jednym z wywiadów z Cheslea Handler, promujących "Dunkierkę". 

 
Zobacz wideo Wszyscy wiemy, jak zmienili się główni bohaterzy "Harry'ego Pottera". Drugoplanowych postaci dziś nie poznacie!

Will Smith ma odstające uszy

Will Smith jest posiadaczem charakterystycznych uszu. Swego czasu aktor miał prowadzić rozmowy z samym Barackiem Obamą na temat tego, żeby wcielił się w niego w filmie biograficznym. Jego największym atutem miała być właśnie odstająca część ciała. Okazuje się, że kiedyś Will Smith miał spory kompleks związany z uszami. Kiedy dowiedział się, że "Faceci w czerni" zostaną wyemitowani w 3D, obawiał się, że zajmą cały ekran.

Will SmithWill Smith John Locher; AP

Nietypowe spojrzenie Elizabeth Taylor

Elizabeth Taylor to aktorka, która zapisała się w pamięci kinematografii, a jej wyjątkowe oczy nigdy nie odejdą w zapomnienie. Uwagę zawsze przyciągał fiołkowy kolor oraz podwójna linia rzęs. Jej "niedoskonałość", która tylko dodawała uroku, była efektem wady genetycznej. Dodatkowe włoski wyrastały przy wewnętrznej krawędzi twarzy, przez co mogły powodować dyskomfort.

Elizabeth TaylorElizabeth Taylor Instagram @elizabethtaylor

Megan Fox ma zdeformowanego kciuka

Megan Fox powszechnie uważana jest za ideał piękna, jednak jak każdy posiada pewne wady. Okazuje się, że modelka ma zdeformowany kciuk. Brachodaktylia typu D długo była jej kompleksem, jednak po wielu latach zaczęła siebie akceptować taką, jaka jest. Więcej o schorzeniu Megan Fox opowiedziała w programie Jaya Leno, gdzie wyznała, że "niedoskonałość" może być spowodowana tym, że jej mama, będąc w ciąży, codziennie jadła tuńczyka, który ma dużą zawartość rtęci.

Mama przyznała się, że w ciąży ze mną jadła tuńczyka dosłownie codziennie. W latach 80. nie wiedziano jeszcze o ryzyku, z jakim się to wiąże. Dlatego zastanawiam się, czy to nie dlatego mam takie krótkie kciuki - wyznała Megan Fox.
 

Warwick Davis swojemu wzrostowi zawdzięcza karierę

Warwick Davis jest znany szczególnie z "Harry'ego Pottera" czy "Star Wars". Jego choroba pozwoliła mu na rozwinięcie ogromnej kariery, bowiem jego wzrost (1,07 m) idealnie nadał się do obsadzenia kultowych ról. Aktor cierpi na dysplazję kręgosłupowo-nasadową, czyli zaburzenia w budowie kręgosłupa.

Warwicka Davis z rodzinąWarwicka Davis z rodziną Instagram @warwickadavis

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.