Anna Lewandowska na Majorce. Klara i Laura pokazały, że są najwierniejszymi fankami taty. Urocze koszulki

Anna Lewandowska wraz z córkami wypoczywa na Majorce. Trenerka podzieliła się uroczym zdjęciem z wakacji, na którym Klara i Laura pozują w koszulkach FC Barcelony.

Robert Lewandowski przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie wraz z FC Barceloną przygotowuje się do sezonu piłkarskiego. Tymczasem Anna Lewandowska wraz z córkami, Klarą i Laurą, wypoczywają na Majorce. Trenerka podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z tej malowniczej wyspy. Udowodniła również, że córki są już gotowe, by kibicować nowej drużynie taty.

Zobacz wideo Lewandowski pokazuje córce stadion

Książę William i księżna KateWilliam i Kate, jakich nie znacie. Ich imprezowe ujęcia podbijają sieć

Anna Lewandowska wypoczywa na Majorce i pokazuje, że Klara i Laura są najwierniejszymi fankami taty

Lewandowscy są zakochani w Majorce. W 2021 roku kupili tam okazałą willę i od tego czasu starają się spędzać na hiszpańskiej wyspie jak najwięcej czasu. Teraz jednak wypoczywa na niej tylko Anna z córkami. Trenerka pochwaliła się serią malowniczych zdjęć z wakacji na Instagramie.

 

Zobacz również: Hiszpańskie media prześwietliły majątek Lewandowskich. Willa na Majorce kosztowała krocie, a reszta?

Na fotografiach widzimy między innymi trenerkę wypoczywającą na jachcie i wchodzącą do morza. Wyjątkowo uroczy jest również kadr, na którym Laura i Klara są ubrane w koszulki FC Barcelony. Warto tutaj wspomnieć, że Robert wielokrotnie powtarzał, że córki są jego najwierniejszymi fankami. Piłkarz powiedział kiedyś, że ustala z Klarą tajne gesty, którymi się dzieli do kamery po strzelonym golu. Kapitana polskiej reprezentacji wspierała Anna z dziećmi na stadionie podczas jego ostatniego meczu dla Bayernu Monachium. Możemy podejrzewać, że najbliżsi pojawią się wkrótce również na trybunach FC Barcelony.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec odnosi się do kwestii rozstania z mężem

Więcej o: