Książę William i księżna Kate potrafili się bawić. Imprezowe ujęcia podbijają sieć

Sieć podbija nagranie zmontowane z serii zdjęć, na których księżna Kate i książę William imprezują w brytyjskich klubach. Internauci są zachwyceni, bo od lat nie widują ich w takim wydaniu.

Dla księcia Williama i księżnej Kate królewski protokół jest bardzo ważny. Para dba o każdy detal wizerunku i nie pozwala sobie nawet na publiczne okazywanie czułości. Jednak nie zawsze tak było. Do sieci trafiły zdjęcia z ich wspólnej imprezy sprzed lat. Kadry stały się hitem internetu.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William świętują 10. rocznicę ślubu

Książę William i księżna Kate szaleją na nocnej imprezie

Jeden z internautów zebrał zdjęcia z czasów, gdy przyszli małżonkowie wiedli studenckie i imprezowe życie. Stworzył z nich kilkuminutowe nagranie, z którego jasno wynika, że książę William był częstym bywalcem nocnych klubów. Na większości fotografii towarzyszy mu księżna Kate, która na parkiecie czuła się doskonale.

Nagranie bije rekordy popularności. Pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy nie znali do tej pory członków rodziny królewskiej od tej strony.

Czyli jednak są normalnymi ludźmi. Wyglądają jak ja z przyjaciółmi na zakrapianej alkoholem imprezie.
Kate wydaje się tutaj bardzo szczęśliwa.
Ciekawe, czy chcieliby cofnąć się do tych czasów.

Według oficjalnych informacji księżna Kate i książę William poznali się na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji, gdzie oboje studiowali. Zaczęli się spotykać w 2002 roku, jednak rozstali się pięć lat później. Przerwa w ich relacji trwała bardzo krótko. Kiedy do siebie wrócili, oficjalnie zaczęli nazywać się parą. Wnuk królowej Elżbiety II poprosił ukochaną o rękę w 2010 roku, a rok później powiedział jej sakramentalne "tak". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.