Joanna Jabłczyńska przeszła operację. "Miałam nadzieję, że rozwiąże mój problem". Nie wszystko poszło po jej myśli

Kilka tygodni temu Joanna Jabłczyńska przeszła operację. Niestety nie wszystko poszło po myśli aktorki. Teraz czeka ją rehabilitacja.

Joanna Jabłczyńska od lat jest znana z występów w serialu "Na Wspólnej", gdzie gra Martę Konarską. Mało kto pamięta, że aktorka pierwsze kroki stawiała w dziecięcym zespole Fasolki, w którym śpiewała i tańczyła. Występowała także w różnych kampaniach reklamowych. Z wykształcenia jest natomiast radcą prawnym, ale dzieli swój czas pomiędzy pracę w kancelarii i występy na scenie i w telewizji. Ostatnio Joanna Jabłczyńska doznała uszczerbku na zdrowiu i zdecydowała się na operację. Niestety nie wszystko poszło po jej myśli i teraz musi włożyć wiele wysiłku, by wrócić do zdrowia.

Zobacz wideo Joanna Jabłczyńska poleca narty biegowe

Joanna JabłczyńskaJoanna Jabłczyńska miała poważny wypadek. "Uderzyłam prosto w samochód"

Joanna Jabłczyńska miała problemy z głosem. Operacja to dopiero początek drogi

Okazuje się, że aktorka ma problemy z głosem, a to przecież narzędzie jej pracy. Pod koniec maja Jabłczyńska przeszła operację, o czym poinformowała fanów i znajomych na Instagramie. Niestety od tego czasu minęły tygodnie, a aktorka nie wróciła do pełnej sprawności. Jej wypowiedź ukazała się na łamach "Faktu". 

Rozpoczynam rehabilitację głosu. Miałam nadzieję, że operacja rozwiąże mój problem. Niestety będę musiała walczyć o powrót do mojego głosu znacznie dłużej - stwierdziła ze smutkiem Joanna Jabłczyńska.
 

Joanna Jabłczyńska wyznała także, że "uczy się mówić na nowo" pod okiem specjalisty. Dodajmy, że aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 103 tysiące fanów. W ostatnich dniach wstawiała tam zdjęcia dokumentujące jej spacery w górach. Z pewnością fani trzymają kciuki za szybki powrót do zdrowia i pełni formy. 

 

Joanna Jabłczyńska: To ostatni dzień na planie 'Na wspólnej'. To już koniec serialu?Joanna Jabłczyńska: To ostatni dzień na planie "Na Wspólnej". Co dalej z serialem?

Więcej o: