Taylor Swift i Joe Alwyn zaręczeni? "Chcą utrzymać swoją miłość jak najdalej od kamer"

Taylor Swift i Joe Alwyn są razem od pięciu lat. Zagraniczne media donoszą, że kilka miesięcy temu para się zaręczyła. Zakochani pragną jednak utrzymać to w tajemnicy.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Taylor Swift rozstała się z Harrisem. Będzie nowy hit? Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje

Taylor Swift ma na swoim koncie kilka medialnych związków. Sercowe perturbacje niejednokrotnie dostarczały wokalistce inspiracji przy tworzeniu muzyki. Od pięciu lat gwiazda spotyka się z Joe Alwynem, angielskim aktorem. Ostatnio portal The Sun poinformował, że para ma być już zaręczynach.

Taylor Swift i Joe Alwyn zaręczeni? "Chcą utrzymać swoją miłość jak najdalej od kamer"

Podobnie jak poprzednie relacje Taylor Swift, związek piosenkarki z Joe Alwynem cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. Tym razem wokalistka jest jednak bardzo ostrożna i stara się utrzymać miłość z dala od blasku fleszy. Źródło serwisu The Sun twierdzi, że kilka miesięcy temu aktor oświadczył się ukochanej. Para chce podobno utrzymać fakt w tajemnicy, a swoim szczęściem podzieliła się jedynie z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi.

Tak naprawdę są zaręczeni od kilku miesięcy, ale wiedzą o tym tylko ich najbliżsi, rodzina i zaufani przyjaciele. Wszyscy też zobowiązali się do zachowania tajemnicy - zdradziła osoba z otoczenia pary.

Informator portalu twierdzi również, że piosenkarka otrzymała od narzeczonego okazały pierścionek, który nosi jedynie w domowym zaciszu. Zakochani nie chcą podobno afiszować się związkiem w mediach.

Chcą utrzymać swoją miłość jak najdalej od kamer. To jest tylko dla nich. Jeśli zdecydują się na ślub, nie dowie się o tym żadne czasopismo. Ceremonia będzie skromna i elegancka, zupełnie jak oni - dodał.

Myślicie, że wkrótce któraś z "zaufanych" osób poinformuje tabloidy o ślubie pary?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.