Adrianna Biedrzyńska zaszalała z nową fryzurą. Stylista się popisał. "Jaka piękna 30-stka"

Adrianna Biedrzyńska udostępniła na Instagramie krótki filmik, na którym widać ją w zupełnie nowej fryzurze. Internauci twierdzą, że aktorka wygląda teraz dużo młodziej.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Adrianna Biedrzyńska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie udostępnia zdjęcia z wakacji czy spotkań z przyjaciółmi. Teraz podzieliła się zaskakującym nagraniem, na którym widać, że przeszła prawdziwą metamorfozę. Aktorka ma nową fryzurę, która odjęła jej wiele lat.

Zobacz wideo Grażyna Wolszczak walczyła z pocovidowym wypadaniem włosów

Kasia WilkKasia Wilk dawno niewidziana pokazała się na salonach. Niestety, zaliczyła wpadkę

Fani są zachwyceni nową fryzurą Adrianny Biedrzyńskiej

Adrianna Biedrzyńska niedawno obchodziła 60. urodziny. Aktorka od dawna udowadnia, że kobieta w absolutnie każdym wieku może prezentować się doskonale. Teraz jednak udostępniła film na Instagramie, na którym jest wręcz nie do poznania. Biedrzyńska ma nową fryzurę, o którą zadbał specjalista. Stylista pofalował włosy, kreując tym samym artystyczny nieład na głowie artystki.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są zdania, że nowa fryzura Adrianny znacznie ją odmłodziła.

Jaka piękna 30-stka. Kocham panią.
Czas się dla pani zatrzymał. Jest ogień!
Jak tak można? Czas dla jednych pędzi do przodu, a dla innych wręcz się cofa. 

Osiem lat temu Adrianna Biedrzyńska usłyszała wstrząsającą diagnozę. Okazało się, że ma guza w mózgu, dodatkowo rokowania nie były optymistyczne. Pomimo że lekarze dawali jej jedynie kilka miesięcy życia, to interwencja medyczna okazała się wielkim sukcesem i sprawiła, że Biedrzyńska cieszy się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Aktorka nieraz podkreślała, że choroba sprawiła, iż teraz potrafi w pełni cieszyć się życiem. 

Agnieszka HyżyAgnieszka Hyży wstawiła zdjęcie z synem. "Słodki ciężar"

Więcej o: