Linda Evangelista była ofiarą zabiegów plastycznych. Teraz olśniewa na Instagramie

Linda Evangelista po długiej nieobecności w mediach społecznościowych dodała zdjęcie z koleżankami z branży. Widać na nim, jak teraz prezentuje się topmodelka.

Więcej artykułów na temat nieudanych operacji plastycznych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Linda Evangelista jest uznawana przez wielu za ikonę lat 90. i jedną z topowych supermodelek na świecie. Niestety jakiś czas temu padła ofiarą zabiegu, który ją oszpecił, przez co Ewangelista nie chciała się pokazywać publicznie. Teraz modelka odważyła się wrzucić do sieci zdjęcie ze spotkania z koleżankami. 

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Linda Evangelista pokazała, jak dziś wygląda. Zapozowała z koleżankami 

Topmodelka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje ze znajomymi z branży modowej. Na fotografii widać, że kobieta prezentuje się aktualnie bardzo dobrze. 

Najlepszy obiad z najlepszymi przyjaciółkami. Najwspanialszy czas - podpisała post Linda Evangelista.
 

Wielu internautów było zaskoczonych fotografią, którą pokazała w mediach społecznościowych modelka. Zaskoczenie wynikała z faktu, że Linda Ewangelista od czasu nieudanej operacji plastycznej bardzo rzadko pokazywała się publicznie.

Post bardzo się spodobał znanym i lubianym. Zdjęcie skomentowały m.in. Claudia Schiffer oraz Cindy Crawford. Jeden z internautów napisał wprost, że czeka na więcej zdjęć z Evangelistą, ponieważ jest jej wielkim fanem.

Linda wciąż masz to coś! Chcemy widzieć cię częściej - zachęcał.

Inny fan także poprosił o częstsze wstawianie zdjęć na Instagram. Podkreślił, że supermodelka jest bardzo inspirującą osobą. Dodał także, że jej akt odwagi, jakim było podzielenie się z innymi informacjami o nieudanej operacji z pewnością przyczynił się zwiększenia świadomości społecznej na temat ryzyka takich zabiegów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.