Zbiórka dla Marzeny Kipiel-Sztuki zakończona. Pieniądze nie trafią jednak do aktorki

Fani zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla Marzeny Kipiel-Sztuki. Okazuje się jednak, że uzbierana kwota nie zasili konta aktorki znanej ze "Świata według Kiepskich".

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Po tym, jak media obiegła informacja o trudnej sytuacji finansowej, w której znalazła się Marzena Kipiel-Sztuka, fani ruszyli jej na ratunek i na platformie zrzutka.pl zorganizowali dla aktorki zbiórkę pieniędzy. Okazuje się jednak, że akcja nie przebiegła zgodnie z planem. 

Zobacz wideo Magda Stępień tłumaczy, na co wydała pieniądze ze zbiórki na leczenie syna

Marzena Kipiel-Sztuka nie ma pieniędzy na rachunki. Fani nie mogli przejść obok tego obojętnie

Marzena Kipiel-Sztuka jakiś czas temu w rozmowie z "Twoim Imperium" zdradziła, że znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Aktorka przyznała, że nie ma już oszczędności i aby opłacić podstawowe rachunki, zmuszona była wziąć kredyt.

Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu. Dzięki pożyczce mogłam też kupić dużo karmy dla mojego mopsa Gienka i trochę zapełnić lodówkę - powiedziała Marzena Kipiel-Sztuka.

Te słowa zaniepokoiły fanów aktorki, którzy postanowili jej pomóc. Okazuje się jednak, że serialowa Halina Kiepska nie otrzyma uzbieranej kwoty. Organizator akcji poinformował, że mimo wielu starań nie udało się mu skontaktować ani z Marzeną Kipiel-Sztuką, ani jej managementem. Tym samym podjął decyzję, aby zwrócić darczyńcom wpłacone pieniądze.

Uzbierana przed zwrotami kwota bez wątpliwości zadowoliłaby panią Marzenę, jednak ze względu na brak odpowiedzi ze strony managementu oraz pani Marzeny nie mogłem przekazać jej uzbieranej kwoty. W związku z powyższym pieniądze zostaną państwu zwrócone. Niestety, zrzutka.pl życzy sobie trzy złote od każdego zwrotu. Każdy, kto wpłacił pieniądze, otrzyma więc zwrot pomniejszony o tę kwotę. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję - wyjaśnił organizator na stronie zrzutki.

Marzena Kipiel-Sztuka przez ponad 20 lat występowała w serialu "Świat według Kiepskich". Niedawno do mediów trafiła informacja, że telewizja Polsat podjęła decyzję o wstrzymaniu, a następnie również o zakończeniu produkcji.