Księżna Kate popija piwko i kopie piłkę. W zakazanych przez królową butach

Księżna Kate skradła show podczas imprezy odbywającej się w hrabstwie Cambridgeshire. My patrzymy na jej buty, które, jak się okazuje, mogły nie spodobać się królowej Elżbiecie II.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

23 czerwca Książę William i księżna Kate uczestniczyli w pierwszym w historii Cambridgeshire County Day. W wydarzeniu wzięło udział 120 wystawców reprezentujących lokalne firmy, organizacje charytatywne i społeczne. Oprócz tego odbyły się wyścigi konne i różne występy. Zdjęcia z imprezy pokazują, że tego dnia książęca para bawiła się wyśmienicie, a dobry nastrój ich nie opuszczał.  

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii. Tak się prezentowali

Księżna Kate w koturnach kopie piłkę, a później w towarzystwie męża popija piwo

Podczas Cambridgeshire County Day księżna Kate i książę William spotkali się i mogli porozmawiać z właścicielami lokalnych firm. Była to również świetna okazji, by spróbować popularny w tamtejszym regionie potraw i trunków. Wnuk monarchini i jego żona między innymi delektowali się czekoladą, a na ochłodę popijali zimne piwo.

Britain RoyalsBritain Royals Paul Edwards / AP

Tego dnia nie zabrakło także sportowych atrakcji. Ku zaskoczeniu wielu osób, książęca para zagrała również w piłkę nożną. Jak czytamy na stronie mirror.co.uk, przed oddaniem strzału podekscytowana księżna Kate przyznała, że będzie to dla niej trudne zadanie ze względu na obuwie, które miała na sobie. Mimo wszystko podjęła się tego wyzwania i całkiem dobrze sobie z nim poradziła.

APTOPIX Britain RoyalsAPTOPIX Britain Royals Paul Edwards / AP / AP

Co ciekawe, okazuje się, że księżna Kate postawiła na dość "kontrowersyjne" obuwie. Jakiś czas temu informator "OK! Magazine" podał, że żona księcia Williama otrzymała zakaz chodzenia w butach na koturnie, ponieważ królowa Elżbieta ma do nich wyjątkową awersję. No cóż, tym razem żona jej wnuka postąpiła wbrew zasadom.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.