Paulina Gałązka o kontakcie z Dodą i "Dziewczynach z Dubaju". "Nie spodziewałam się tego" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Paulina Gałązka w rozmowie z reporterem Plotka zdradziła czy dalej utrzymuje kontakt z Dodą. O czym jeszcze opowiedziała nam odtwórczyni głównej roli w filmie "Dziewczyny w Dubaju"?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

22 czerwca odbył się przedpremierowy pokaz filmu "Elvis". Zaproszenie na to wydarzenie otrzymały między innymi Agnieszka Woźniak-Starak czy Paulina Krupińska. Na czerwonym dywanie pojawiła się również Paulina Gałązka, która największą popularność zyskała dzięki głównej roli Emi w filmie "Dziewczyny w Dubaju". W rozmowie z naszym reporterem opowiedziała o współpracy z Dodą oraz pochwaliła się sukcesami w życiu zawodowym.

Zobacz wideo Paulina Gałązka o kontakcie z Dodą i "Dziewczynach z Dubaju". "Napisałam do niej"

Paulina Gałązka o Dodzie: Ma niesamowitą wyobraźnię

Paulina Gałązka w ciepły i miły sposób opisała współpracę z Dodą. Nie wiadomo czy w najbliższym czasie obie panie spotkają się jeszcze na planie filmowym. Mimo że ich wspólny projekt już dawno dobiegł końca, to dalej utrzymują ze sobą kontakt.

Doda jest fantastyczną osobą do współpracy artystycznej, ma niesamowitą wyobraźnię (…). Nie wiem, jakie są dalsze plany Dody w branży filmowej, ale na pewno mamy ze sobą kontakt. Pogratulowała mi narody, ja też od razu do niej napisałam z Amsterdamu, więc jest między nami sympatia - powiedziała z uśmiechem na twarzy.

Aktorka dodała również, iż była zaskoczona, że tak szybko udało jej się znaleźć nić porozumienia z Rabczewską.  

Nie spodziewałam się, że będziemy rozmawiać tym samym językiem sztuki i tą samą wrażliwością, i to wydaje mi się piękne. Odbyłyśmy wspólną podróż z postacią Emi. Moje serce rośnie, bo ta rola została doceniona na rynku międzynarodowym.

Paulina Gałązka otrzymała prestiżową nagrodę

Paulina Gałązka pochwaliła się również, że niedawno została nagrodzona na międzynarodowym festiwalu filmowym Septimius Awards w Amsterdamie. Otrzymała statuetkę za rolę Emi w filmie "Dziewczyny z Dubaju".

Niedawno dostałam nagrodę Best European Actress za rolę Emi w "Dziewczynach z Dubaju" (…). Film został tam odebrany bez tej otoczki aferowej, dzięki temu pozwoliło to na ocenę naszych kreacji bez perspektywy medialnej - opowiadała.

Przy okazji aktorka zdradziła, że jesienią odbędzie się premiera filmu "Na twoim miejscu", a zimą na ekranach kin pojawi druga część filmu "Fuks", w którym zagrała jedną z głównych ról. Posłuchajcie też, co aktorka powiedziała o dystrybucji "Dziewczyn z Dubaju" w Rosji. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.