Te aktorki mogą pochwalić się imponującym wzrostem. Najwyższa mierzy 190 cm

Wiele kobiet za pomocą szpilek stara się dodać sobie kilka centymetrów wzrostu. Te gwiazdy w przeszłości uważały, że są zbyt wysokie. Na szczęście udało im się przezwyciężyć kompleksy.

Więcej ciekawostek ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o mężczyznach niskiego wzrostu. "Mówiłam, dlaczego Tom Cruise mnie nie przekonuje jako bożyszcze Hollywood"

Wysoki wzrost postrzegany jest zazwyczaj jako atut. Nie bez powodu modelki prezentujące na wybiegach kolekcje największych projektantów muszą spełniać pod tym względem odpowiednie kryteria. Niekiedy zdarza się jednak, że kobiety mierzące ponad 180 centymetrów mają z tego powodu kompleksy. Zobaczcie, które gwiazdy zaliczają się do grona najwyższych aktorek. 

Nicole Kidman

Nicole Kidman od lat należy do grona największych gwiazd Hollywood. Aktorka ma 180 centymetrów wzrostu i może pochwalić się nienaganną figurą. Trudno uwierzyć, że gwiazda jako nastolatka miała kompleksy z powodu wyglądu. Na szczęście udało jej się skutecznie je pokonać. Co ciekawe obaj mężowie artystki, były - Tom Cruise i obecny - Keith Urban, są od niej niżsi.

 

Brooke Shields

Brooke Shields to amerykańska aktorka i modelka. Rozpoznawalność przyniósł jej występ w kontrowersyjnym filmie "Błękitna laguna". Uwagę przykuwa nie tylko zachwycająca uroda gwiazdy, ale również jej ponadprzeciętny wzrost. Artystka mierzy 183 centymetry. Otwarcie przyznaje, że dopiero jako dojrzała kobieta w pełni zaakceptowała swój wygląd.

 

Gwendoline Christie

Gwendoline Christie najbardziej znana jest z występów w "Grze o tron". Aktorka mierzy 190 centymetrów. Gwiazda przyznała, iż w przeszłości mówiono jej, że ze względu na niespotykany wzrost nie zrobi kariery. Artystka nie przejęła się jednak słowami krytyków i dziś możemy ją oglądać nie tylko na małym ekranie, ale również w kinowych hitach.

 

Elżbieta Romanowska

Elżbieta Romanowska sławę zyskała dzięki roli ekspedientki Joli w serialu "Ranczo". Aktorka regularnie pojawia się na małym ekranie. Sympatię widzów zaskarbiła sobie dzięki dużemu poczuciu humoru. Gwiazda słynie także z dystansu do siebie. Artystka mierzy 180 centymetrów i nigdy nie miała kompleksów z powodu swojego wzrostu.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.