Córka Moniki Bellucci podbija świat mody. Jest równie piękna, jak jej mama

Deva Cassel pomimo tego, że ma dopiero 17 lat, to już robi furorę w świecie mody. Piękna nastolatka cieszy się ogromną popularnością, a największe światowe marki proponują jej sesje zdjęciowe i udział w kampaniach reklamowych. Zdaniem wielu osób urodę odziedziczyła po mamie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Monica Bellucci i Vincent Cassel byli małżeństwem przez 14 lat. Aktorka i reżyser wspólnie wychowywali dwie córki i od samego początku starali się chronić prywatność urodzonej 12 września 2004 roku Devy i jej o sześć lat młodszej siostry Léonie. Sławni rodzice pragnęli, aby ich dzieci miały normalne dzieciństwo i rzadko pokazywali się z nimi publicznie. W przypadku starszej córki sytuacji uległa zmianie, gdy dziewczyna stała się nastolatką i zadecydowała o rozpoczęciu kariery w świecie mody.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk pozuje jak modelka

Piękna córka Moniki Bellucci podbija świat mody 

Trampoliną do międzynarodowej kariery była dla Devy Cassel współpraca z marką Dolce & Gabbana. Trzy lata temu córka Moniki Bellucci wystąpiła w kampanii reklamowej ich zapachu nazwie Dolce Shine i od tego czasu nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Do tej pory współpracowała również z domami mody Valentino i Prada.

 

Oprócz tego pojawiła się także na okładach wielu prestiżowych pism, między innymi "Elle" oraz "Harper's Bazaar".

 

W 2021 roku wraz z mamą wzięły udział w sesji zdjęciowej dla włoskiego wydania magazynu "Vogue". Pod fotografiami, na których razem pozują, nie brakuje komentarzy, że dziewczyna jest bardzo podobna do Moniki Bellucci.

Piękne! Matka i córka, a wyglądają, jak siostry!
Przepięknie wyglądacie. Deva to kopia mamy - czytamy na Instagramie Devy.
 

Deva Cassel w mediach społecznościowych niechętnie dzieli się informacjami z życia prywatnego. Za to publikuje mnóstwo zdjęć z kampanii, w których brała udział. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 690 tysięcy osób. Więcej zdjęć Devy i jej mamy możecie zobaczyć w galerii u góry strony.

 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: