Barbara Kurdej-Szatan pokazała wnętrza nowej kuchni w 170-metrowym mieszkaniu. Podświetlane szafki to hit

Barbara Kurdej-Szatan niedawno zakupiła sporych rozmiarów lokum. Obecnie jest na etapie urządzania wnętrz. Pojawiły się jednak już pierwsze ujęcia kuchni.

Więcej o tym, jak wyglądają domy i mieszkania gwiazd i celebrytów, znajdziecie w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Barbara Kurdej-Szatan w lutym wprowadziła się do nowego apartamentu o powierzchni ponad 170 metrów kwadratowych. Jak informował "Super Express", mieszkanie jest podobno warte dwa i pół miliona złotych. Nic więc dziwnego, że skoro w surowym stanie kosztowało aż tyle, to miała ochotę także zainwestować w piękne i luksusowe wnętrza - bo taka właśnie jest jej kuchnia

Barbara Kurdej-Szatan pierwszy raz pokazała wnętrze kuchni. Brązy i marmur 

Barbara Kurdej-Szatan udostępniła wideo, które pojawiło się na instagramowym koncie projektanta jej kuchni. Jak możemy dowiedzieć się z opisu, pochodzi z profesjonalnej sesji z udziałem aktorki i jej męża, Rafała Szatana. Na relacji widać szafki w ciemnym brązie. Efekt luksusu podbijają jasne światełka. Kurdej-Szatan zdecydowała się też na modną ostatnio lampę-tubę w kolorze czarnym. 

Kuchnia Barbary Kurdej-SzatanKuchnia Barbary Kurdej-Szatan Instagram.com/kurdejszatan

Lodówka znajduje się za drzwiami z jaśniejszego brązu. Widać, że całe pomieszczenie rozświetla sporych rozmiarów okno

Kuchnia Barbary Kurdej-SzatanKuchnia Barbary Kurdej-Szatan Instagram.com/kurdejszatan

Na koncie aktorki pojawiło się też zdjęcie projektu wnętrza, które jeszcze lepiej obrazuje całość. Marmurowe kafelki na ścianach wyglądają bardzo efektownie i świetnie współgrają z brązowymi szafkami z czarnym wykończeniem. I do tego ten złoty kran!

Kuchnia Barbary Kurdej-SzatanKuchnia Barbary Kurdej-Szatan Instagram.com/kurdejszatan

Stylowo się urządziła? 

Więcej o nowym mieszkaniu przeczytacie tutaj: Barbara Kurdej-Szatan chwali się 200-metrowym tarasem w nowym apartamencie. Wow! Zażartowała, co zrobi z tą przestrzenią

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.