Paulina Smaszcz opublikowała oświadczenie. Wspomniała o relacji z Kurzajewskim: Docierają do was niepokojące informacje

Paulina Smaszcz wrzuciła do mediów społecznościowych oświadczenie, w którym zarzuciła mediom i dziennikarzom publikowanie nierzetelnych informacji. Wspomniała także o relacji z Maciejem Kurzajewskim.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Paulina Smaszcz postanowiła się odnieść do doniesień medialnych i opublikowała w sieci oświadczenie, w którym opowiada o relacji z Maciejem Kurzajewskim. We wpisie oskarżyła także dziennikarzy o brak rzetelności i wyrwanie z kontekstu jej wypowiedzi z książki "Bądź kobietą petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie?". 

Zobacz wideo Paulina Smaszcz wspomina małżeństwo z Kurzajewskim. „Zawsze zarabiałam swoje pieniądze"

Była wziętą modelką, a teraz żyje na ulicy. Loni Willison zniszczyła swoją karierę. Nie ona jednaByła wziętą modelką, a teraz żyje na ulicy. Loni Willison zniszczyła swoją karierę

Paulina Smaszcz wydała oświadczenie. Ma żal do mediów i dziennikarzy

Paulina Smaszcz przez pewien czas unikała rozmów na temat rozpadu jej małżeństwa. Bardziej otworzyła się w swojej książce "Bądź kobietą petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie?", w której opowiedziała o trudnej relacji z partnerem. Pisała m.in.:

Przez chorobę, stres, poczucie samotności, brak wsparcia i zrozumienia ze strony partnera po 23 latach rozpadło się moje małżeństwo. Rozpadła się rodzina. Umarł mój tata, umarł mój teść, który jako jedyny wspierał mnie w realizacji moich marzeń o doktoracie. Fałszywi przyjaciele i interesowni znajomi zniknęli" – napisała była żona Macieja Kurzajewskiego.

Postanowiła odnieść się do publikacji medialnych na temat jej i dziennikarza. Stwierdza w oświadczeniu, że wspomniana wyżej pozycja nie ma charakteru autobiograficznego. Zaznaczyła, że wyrywane z kontekstu cytaty, nie oddają tego, co naprawdę łączy ją i Kurzajewskiego. Dziennikarka pisała w niej m.in. o poniżaniu, samotności i o tym, że chciała jak najszybciej wyrwać się z ówczesnego życia. Teraz opisała, jak dzisiaj wyglądają jej relacje z Maciejem Kurzajewskim.

Wiem, że docierają do was niepokojące informacje dotyczące mojej relacji z byłym mężem Maciejem Kurzajewskim - zaczęła.

Dalej czytamy:

Oświadczam, że pozostaję z Maciejem Kurzajewskim w bardzo dobrych relacjach. Jestem mu wdzięczna za naszą wspólną historię i kibicuję jego sukcesom zarówno w sferze zawodowej, jak i również osobistej. Jako ojciec moich dzieci na zawsze pozostanie osobą mi bliską i będę wspierać jego życiowe, prywatne wybory oraz aktywność zawodową - podkreśliła we wpisie.
 

Myślicie, że Maciej Kurzajewski odniesie się do słów byłej partnerki?

Więcej o: