Maciej Zakościelny skomentował problemy Antka Królikowskiego. Zwrócił się do aktora

Maciej Zakościelny poznał Antka Królikowskiego na planie serialu wiele lat temu. Teraz aktor wypowiedział się na temat kolegi po fachu. Okazuje się, że ma mu do przekazania kilka słów.

Więcej ciekawych newsów na temat Antka Królikowskiego znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Antek Królikowski po sporej ilości wpadek medialnych postanowił na chwilę usunąć się w cień i aktualnie nie bierze udziału w wydarzeniach w polskim show-biznesie. Jego kolega po fachu - Maciej Zakościelny, wypowiedział się na temat problemów aktora. Panowie poznali się na planie serialu TVN "Diagnoza" i do dzisiaj utrzymują ze sobą kontakt. Maciej Zakościelny podzielił się przemyśleniami nt. wpadek Antka Królikowskiego z dziennikarką Jastrząb Post. Padło wiele wymownych słów. 

Zobacz wideo Spytaliśmy Małgorzatę Rozenek o sytuację Opozdy i Królikowskiego. Klasa!

Edyta Górniak i Dariusz Krupa Przemek Kossakowski i Martyna WojciechowskaPrzedstawiamy najgłośniejsze rozwody gwiazd

Maciej Zakościelny wymownie o Antku Królikowskim. Tego nikt się nie spodziewał 

Antek Królikowski od czasu, kiedy zdradził Joanną Opozdę z sąsiadką i rozstał się z aktorką jeszcze przed narodzinami ich pierwszego dziecka, zaliczał coraz to większe wpadki. Antek Królikowski po głośnej aferze związanej ze zdradą, wpadł na pomysł zorganizowania gali MMA. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że promował ją starciem, w którym mieli zmierzyć się mężczyźni, przypominający z wyglądu Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Pomysł na tego typu wydarzenie w czasie wojny w Ukrainie, kiedy nasi wschodni sąsiedzi walczą o życie, był co najmniej nietrafiony. Po ogromnej fali hejtu, jaka na niego spadła, postanowił na chwilę wycofać się z życia publicznego.

Okazuje się, że są osoby, które zawsze będą wspierać aktora, nawet wtedy, kiedy jedna wpadka goni następną. Wśród nich jest nie tylko mama Antka Królikowskiego, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, ale także Maciej Zakościelny, który wypowiedział się na temat aktora w samych superlatywach. W rozmowie z dziennikarką Jastrząb post powiedział:

Muszę do niego zadzwonić. Mamy kontakt od "Diagnozy", "Dywizjonu 303", w którym Antek pięknie zagrał i bardzo mi pomógł swoją obecnością, swoim warsztatem, tą umiejętnością tylko jemu znaną i bycia fajnym partnerem. Bardzo się polubiliśmy. Nie wiem, co dokładnie się dzieje w jego życiu. On wie, że może na mnie liczyć, zawsze. Prawda, Antek? - powiedział w zawadiacki sposób Maciej Zakościelny do kamery.

Następnie dodał:

Coś do mnie dochodziło, ale ja szczerze mówiąc, nie wnikam w to. Nie wiem, jakie były jego intencje, myślę, że tylko dobre i pozytywne, bo to jest wspaniały kolega i człowiek. Jeżeli jest na niego nagonka, to myślę, że temu człowiekowi trzeba wybaczyć różne rzeczy, bo to jest fajny gość. Taki człowiek, na którego można liczyć. Dobrze wychowany - wciąż młody człowiek, fajny kolega. Myślę, że rodzinnie też nie ma mu nikt nic do zarzucenia, to jest fajny brat, syn i wujek, i tata.

Co myślicie o słowach Macieja Zakościelnego? Czy taki przyjaciel, jak Maciej Zakościelny to skarb? 

Więcej o: