Anna Lewandowska pozuje z mężem. W takim makijażu nie widujemy jej zbyt często

Anna Lewandowska opublikowała nowe zdjęcie z mężem. Uwagę zwrócił jeden element w wyglądzie trenerki. W takiej odsłonie, w jakiej zaprezentowała się na Instagramie, pokazuje się dość rzadko.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Anna Lewandowska to jedna z najsłynniejszych trenerek fitness w Polsce. Żona Roberta Lewandowskiego spełnia się jako trenerka personalna, za pośrednictwem mediów społecznościowych realizuje się, jako influencerka i motywatorka sportowa, jest właścicielką marki oferującej zdrową żywność i produkty kosmetyczne.

Klara Lewandowska, Laura Lewandowska, Anna LewandowskaAnna Lewandowska przez przypadek pokazała CAŁĄ TWARZ Laury

Będąc zapaloną sportsmenką, z reguły publikuje nagrania i zdjęcia, na których pozuje ubrana w strój sportowy. Tym większą uwagę skupiło nowe zdjęcie Anny Lewandowskiej, na którym pozuje wraz z mężem i wygląda nieco inaczej.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak tańczy do "Loco Contigo"

Anna Lewandowska w niecodziennej odsłonie. Trenerka postawiła na wyrazisty makijaż ust

Jak przystało na jedną z najpopularniejszych influencerek w kraju, Anna Lewandowska regularnie aktualizuje swój profil na Instagramie, publikując zdjęcia z treningów, wyjazdów, rozmaitych wydarzeń czy też chwil spędzonych z rodziną. Na jej InstaStories znalazła się fotografia, na której pozuje wraz z mężem Robertem Lewandowskim, uśmiechając się do obiektywu. 

Anna i Robert LewandowscyAnna i Robert Lewandowscy Instagram @annalewandowskahpba

Uwagę zwrócił nieczęsto spotykany w przypadku trenerki makijaż. Lewandowska zdecydowała się bowiem na mocne podkreślenie ust za pomocą czerwonej szminki. Ubrana jest w luźny biały t-shirt z jasnym szydełkowym wzorem na biuście, do którego dobrała wyjątkową biżuterię. Imponujące, duże złote kolczyki z dwoma kamieniami, bursztynowym i granatowym, nadają prostej stylizacji zupełnie innego wymiaru.

Małgorzata Socha, Tomasz KammelU Kammela luksus, a u Sochy przytulnie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy urządziły swoje kuchnie

Jak wam się podoba w tej odsłonie?

Więcej o: