Barbara Kurdej-Szatan zamknęła się z mężem w kajucie. Zapozowali do zdjęć. "Statek miłości"

Barbara Kurdej-Szatan wybrała się z rodziną w niezapomniany rejs. Pochwaliła się romantycznymi uniesieniami z mężem na statku.

Bądź na bieżąco. Więcej o gwiazdach polskiego show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan zabrali całą rodzinę, w tym własne mamy, na tygodniowy rejs statkiem. Widać, że wyjazd dobrze wpływa na relacje małżonków. Jeszcze niedawno w wywiadzie aktorka otworzyła się na tematy osobiste. Opowiedziała o kryzysie w małżeństwie oraz wyznała, że potrzebna była pomoc specjalisty. Parze udało się uratować związek, co więcej, spełniła ostatnio marzenie o nowym mieszkaniu w stolicy, a podczas rejsu nie szczędzi sobie czułości. Prywatnymi kadrami z wnętrza kajuty aktorskie małżeństwo pochwaliło się na Instagramie.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan poszła na randkę w ciemno. „To było przez Gadu-Gadu"

Barbara Kurdej-Szatan w objęciach męża na łóżku w kajucie

Aktorka zasypuje fanów sporą liczbą zdjęć z wakacyjnego rejsu. Wiele z nich przedstawia ją oraz męża Rafała Szatana. Wygląda na to, że na statku para przeżywa drugą miłość. Na najnowszym kolażu zdjęć małżeństwo wygłupia się na łóżku w kajucie. Nie zabrakło także czułości. Kurdej-Szatan jest zachwycona formą spędzania wakacji, o czym wspomniała w opisie.

To jest jedna z naszych najpiękniejszych podróży! Otaczające nas morze, woda, uspokajająca, a jednocześnie budząca ogromny szacunek. Wrażenia niezapomniane. Codziennie pobudka w innym mieście to coś wspaniałego. W ciągu tygodnia byliśmy w trzech krajach. Dla miłośników zwiedzania taki rejs to idealne rozwiązanie. A w Polsce raczej nie jest to jeszcze popularne. Dlatego z ciekawością sprawdziliśmy, jak takie wakacje wyglądają. Jesteśmy zachwyceni. No i ten statek. Istny statek miłości. Przepięknie zaprojektowany. Czuliśmy się totalnie luksusowo. Polecamy wam z całego serca. Na pewno wrócimy - napisała Barbara Kurdej-Szatan.
 

Koszula Kurdej Szatan to hit! Ten kolor zachwyca. Podobne modele w sklepach Wólcznka i SinsayBarbara Kurdej-Szatan oczarowała fanów pięknym sweterkiem z Zary, a Kożuchowska koszulką z cytrynami

Miłość kwitnie.

Więcej o: