Klaudia Halejcio odtworzyła ciążowe zdjęcie. Wyszło za dobrze? Fani bezlitośni. Wyłapali każdy szczegół

Klaudia Halejcio w wyjątkowy sposób postanowiła uczcić urodziny córki. Na instagramowym profilu opublikowała "bliźniacze" zdjęcia. Czujni fani zauważali jednak, że coś się na nich nie zgadza.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

W połowie ubiegłego roku na świat przyszła córka Klaudii Halejcio. Celebrytka przez cały okres ciąży relacjonowała w mediach społecznościowych przygotowania do nowej roli. Również po porodzie chętnie dzieli się z fanami kolejnymi etapami z życia małej Nel. Tym razem z okazji pierwszych urodzin dziewczynki zamieściła na Instagramie uroczy kadr, na których pozuje z pociechą. Ujęcia dla wielu osób okazały się dość kontrowersyjne.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio o porodzie. Miała cesarkę. „Ledwo mogłam się podnieść"

Internauci dopatrzyli się u Klaudii Halejcio drobnego oszustwa?

Celebrytka wróciła pamięcią do momentu, gdy była w ciąży i opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem. Fotografię, na której jest w 30. tygodniu, zestawiła z prawie identycznym ujęciem, na którym trzyma roczną córeczkę.

Serio ten czas tak szybko leci? - czytamy w opisie do zdjęć.

W komentarzach pod postem pojawiło się kilka uszczypliwych uwag. Internauci bacznie przyjrzeli się zestawieniu i zauważyli, że jedna z fotografii została przerobiona przez grafika. Na obu kadrach Halejcio jest topless, zakrywa się kwiatami i ma na sobie jedynie dżinsy i to właśnie one zdradziły, że coś tu nie gra. Zdaniem wielu osób spodnie z ciążowej sesji zostały skopiowane do ujęcia z Nel.

Dżinsy identycznie ułożone, nawet tak samo guzik odstaje, ale zdjęcia spoko oprócz tego kopiuj-wklej.
Wszystko fajnie, ale fotomontaż dżinsów zacny, nawet kieszenie tak samo pomarszczone?
Też to zauważyłam i włosy identycznie zrobione - czytamy komentarze na Instagramie celebrytki.

Oczywiście pojawiło się również mnóstwo pozytywnych opinii. Wiele osób było zachwyconych zdjęciami i przyznało celebrytce rację w temacie szybko upływającego czasu.

 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.