Magdalena Stępień opublikowała nowe zdjęcie z synem. "Jest to rzadsza odmiana nowotworu, niż sądziliśmy"

Magdalena Stępień opisała, jak przebiega leczenie jej syna. Modelka i Oliwier musieli wyjechać z Polski, aby zacząć leczenie chłopca w Izraelu.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Ostatnie miesiące były dla Magdaleny Stępień wyjątkowo trudne. Syn modelki zmaga się bowiem z nowotworem. Celebrytka postanowiła wycofać się z życia publicznego. W czwartek zrobiła jednak wyjątek i zamieściła na Instagramie obszerny wpis, w którym podziękowała fanom za wsparcie i opisała szczegóły leczenia Oliwiera.

Zobacz wideo Magda Stępień po dłuższej nieobecności wróciła na Instagram. Dziękuje za wiadomości od fanów

Tajemnice Pałacu Buckingham. To nie tylko piękne wnętrza. Bankomaty i poczta do dopiero początekTajemnice Pałacu Buckingham. Bankomat i własna poczta to dopiero początek

Magdalena Stępień opublikowała nowe zdjęcie z synem. "Liczę na wasze zrozumienie"

Magdalena Stępień jakiś czas temu zniknęła z Instagrama, aby skupić się na leczeniu syna. Ostatnio była partnerka Jakuba Rzeźniczaka postanowiła jednak poinformować fanów, jak przebiega leczenie. Na jej profilu pojawił się obszerny wpis.

Długo mnie tutaj nie było, ale liczę na wasze zrozumienie, skąd to wynika. Od kilku miesięcy jestem skupiona wyłącznie na walce o życie mojego synka Oliwiera (...). Ponieważ to dzięki wam zebrałam pieniądze na ratowanie Oliwierka, czuję się w obowiązku poinformować o przebiegu leczenia. Jest mi bardzo przykro, że zostałam posądzona o to, że mogłabym oszukać wszystkich, którzy wpłacili pieniądze podczas zrzutki i przeznaczyć je na coś innego niż leczenie mojego syna - napisała modelka.

Johnny Depp, Amber HeardJohnny Depp pisał brutalne SMS-y o Amber Heard. "Przelecę jej spalone zwłoki"

Celebrytka dodała, że Oliwier nadal przebywa w Izraelu, a zebrana kwota pozwoliła nie tylko na przeprowadzenie badań, ale również rozpoczęcie trzymiesięcznego leczenia. 

W tym czasie Oliwier miał robione badania potwierdzające diagnozę postawioną przez lekarzy w Polsce. Pierwsze trzy tygodnie to czas spędzony całkowicie w szpitalu bez przepustek. Jak się okazało,  jest to jeszcze rzadsza odmiana nowotworu wątroby, niż początkowo sądziliśmy. Lekarze w Izraelu robią wszystko, aby ustalić najlepszą metodę leczenia, co nie jest łatwe ze względu na bardzo małą liczbę takich przypadków. Szukamy rozwiązania tutaj (czekamy między innymi na wyniki badań genetycznych), do momentu, kiedy nie znajdziemy miejsca na świecie, gdzie lekarze mieli już doświadczenia z tego rodzaju nowotworem u dzieci - dodała.

Modelka zdradziła też, jak obecnie wyglądają jej relacje z Jakubem Rzeźniczakiem. Celebrytka i jej były partner starają się naprawić łączące ich stosunki i razem przechodzą przez ten trudny czas.

Tu też pojawia się temat taty Oliwiera. Pracujemy nad naszymi relacjami, nasze dziecko jest dla nas najważniejsze. Jego dobro jest ponad wszystko. Jesteśmy w stałym kontakcie. Kuba zadeklarował również, że zaangażuje się w leczenie Olisia. Cieszy mnie to, że potrafiliśmy wznieść się ponad sprawy, które nas dzielą i skupić się na tym co naprawdę ważne - podsumowała.
 

Życzymy Magdalenie Stępień wytrwałości w dalszej walce, a Oliwierowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Więcej o: