Julia Chatys zmaga się z trądzikiem. Od koleżanki z branży usłyszała: Co ty masz na tym paszczydle?

Julia Chatys opowiedziała w cyklu "Intymne rozmowy" na dziendobry.tvn.pl o swoich kompleksach i walce z trądzikiem. Okazuje się, że na co dzień doświadcza niemiłych komentarzy, także od koleżanek z branży.

Bądź na bieżąco. Więcej o gwiazdach polskiego show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Julia Chatys znana jest głównie z roli w popularnym serialu "Na Wspólnej", gdzie wciela się w rolę Kasi, córki Bogdana. Zajmuje się także dubbingiem. Podkładała głos w filmach takich, jak "Hobbit", "Wiedźmin" czy "Deadpool". Aktorka występuje w telewizji od 15. roku życia. Na oczach widzów przechodziła trudny okres dojrzewania. Z każdej strony padały komentarze na temat jej wyglądu. W rozmowie z Karoliną Kalatzi opowiedziała w swoich kompleksach.

Zobacz wideo "Na Wspólnej". Tragiczny wypadek Ewy i Elżbiety

Julia Chatys z "Na Wspólnej" wyznała, że nie radzi sobie z kompleksami. Opowiedziała o walce z trądzikiem

Aktorka w szczerej rozmowie z Karoliną Kalatzi w cyklu "Intymne rozmowy" opowiedziała, jak to było dorastać na oczach milionów widzów, gdzie z każdej strony czekały na nią niepochlebne komentarze dotyczące jej wyglądu. Chatys wyznała, że do dziś ma problemy, aby zaakceptować siebie.

Julia Chatys jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zebrała grono ponad 30 tys. obserwatorów. Chętnie pozuje przed obiektywem i bierze udział w amatorskich sesjach. Nikt nie spodziewałby się, że aktorka ma problemy z samoakceptacją. Jednak w ostatnim czasie Julia zdobyła się na szczere wyznanie na InstaStories. Pokazała się bez makijażu z widocznym trądzikiem. Opowiedziała, powstrzymując łzy, że od dłuższego czasu walczy z problemami skórnymi.

Moje problemy z cerą, które już się utrzymują bardzo długo, zaczęły być bardzo komentowane. Słyszałam praktycznie codziennie: "co ja mam na twarzy", "czy ja mam zamiar coś zrobić z tą twarzą". Czarę goryczy przelały słowa od starszej koleżanki z pracy: "co ty masz na tym paszczydle?". Na co dzień absolutnie każdemu mogę powiedzieć wszystko, bo jestem bezpośrednia, otwarta i nie oszukuję, a tu nagle nie jestem w stanie powiedzieć "zostaw moja twarz".

Kasia Sokołowska i jej partner Artur KoziejaKasia Sokołowska poznała męża na... randce w ciemno. Kim jest Artur Kozieja?

Aktorka wyznała, że problematyczna cera nie pozwala jej w pełni zaakceptować siebie. Czasem stwarza również problemy w pracy na planie, ponieważ brakuje jej pewności siebie.

Więcej o: