Te gwiazdy mają problemy z cerą. Trądzik dotyka nie tylko zwykłych śmiertelników

W mediach społecznościowych i na czerwonym dywanie gwiazdy zachwycają nieskazitelną cerą. Czasem jednak rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Zobaczcie, kto ze świata show-biznesu zmaga się z trądzikiem.

Więcej ciekawostek ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Sandra Kubicka wściekła: "Przestańcie szerzyć kłamstwa o Polakach"

Wydaje się, że trądzik jest zmorą nastolatków. Niestety, bywa też, że zmagają się z nim także osoby dorosłe. To wyjątkowo przewlekła i trudna do pokonania choroba, która dotyka nie tylko "zwykłych" ludzi, ale również gwiazdy. Zobaczcie, które ze znanych osób borykają się z problemami z cerą.

Kendall Jenner

Młodsza siostra Kim Kardashian od lat walczy z trądzikiem. W zawodzie modelki to wyjątkowo uciążliwa przypadłość. Na szczęście skóra Kendall od jakiegoś czasu wygląda naprawdę świetnie. Gwiazda twierdzi, że to za sprawą kosmetyków, których została ambasadorką.

Kendall JennerKendall Jenner YouTube/ Proactivplus

Kendall JennerKendall Jenner Instagram/ kendalljenner

Justin Bieber

Piosenkarz otwarcie przyznaje się do problemów z cerą. O swoich zmaganiach z trądzikiem opowiedział w jednym z odcinków programu "The Biebers on Watch". Justin Bieber zdradził, że w jego przypadku żadne kosmetyki nie działają. Wokalista twierdzi, że jego cera ma po prostu lepsze i gorsze momenty.

Justin BieberJustin Bieber Instagram/ justinbieber

Justin BieberJustin Bieber Instagram/ justinbieber

Aleksandra Domańska

Aktorka znana jest z tego, że otwarcie przyznaje się do swoich niedoskonałości i nie wstydzi się ich. Jakiś czas temu opublikowała wideo, w którym na jej skórze widać wyraźne wypryski.

Aleksandra DomańskaAleksandra Domańska Instagram/ domanska_naprawde

Aleksandra DomańskaAleksandra Domańska KAPiF.pl / KAPiF.pl

Dawid Podsiadło

Artysta również cierpi na trądzik. Dawid Podsiadło przez lata zmagał się z niedoskonałościami cery, które pozostawiły po sobie blizny. Wydaje się jednak, że wokalista nie przejmuje się problemami ze skórą i akceptuje fakt, że jego cera miewa gorsze momenty.

Dawid PodsiadłoDawid Podsiadło Instagram/ dylanwishop

Dawid PodsiadłoDawid Podsiadło KAPiF

Ewelina Lisowska

Gwiazda nadal miewa problemy z cerą, pomimo że dawno nie jest już nastolatką. Ewelina Lisowska nie wstydzi się jednak pokazywać bez makijażu i namawia też swoich fanów do samoakceptacji.

Ewelina LisowskaEwelina Lisowska Instagram/ ewelinalisowskaofficial

Ewelina LisowskaEwelina Lisowska Instagram/ ewelinalisowskaofficial

Sandra Kubicka

Modelka cieszyła się kiedyś nieskazitelną cerą. Wszystko zmieniło się, gdy zdiagnozowano u niej zespół policystycznych jajników( PCOS). Choroba wpłynęła na wygląd cery i ciała Sandry Kubickiej. Odpowiednio dobrane leki oraz zmiana trybu życia pomogły partnerce Barona uporać się ze szkodami, które wyrządziła choroba.

Sandra KubickaSandra Kubicka Instagram/ sandrakubicka

Sandra KubickaSandra Kubicka Instagram/ sandrakubicka

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.