Sandra Kubicka i Baron nie spędzą razem świąt. Modelka zdradziła powody. "Tak zostałam wychowana"

Sandra Kubicka, że nie spędzi tegorocznej Wielkanocy z Baronem. Modelka i muzyk mają inne plany. W rozmowie z portalem Jastrząb Post celebrytka zdradziła, co jest powodem decyzji.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Sandra Kubicka o "modzie na brzydotę": Słyszałam, jesteś wielkim morsem!

Sandra Kubicka i Baron są parą od wielu miesięcy. Modelka traktuje związek bardzo poważnie i ma nadzieję, że muzyk to "ten jedyny". Zakochani dzielą wspólne pasje i świetnie się dogadują. Już jakiś czas temu zamieszkali razem i spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Dziwić więc może fakt, że tegoroczne święta zamierzają spędzić osobno. 

Grammy 2022. Stylizacje gwiazd z czerwonego dywanuGrammy 2022. Lady Gaga przebierała się dwa razy, Hailey Bieber wskoczyła w ręcznik

Sandra Kubicka i Baron nie spędzą razem świąt. "Wytrzymam bez niego dwa dni"

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Sandra Kubicka wyznała, że tegoroczne święta wielkanocne spędzi sama. Modelka jest przytłoczona nadmiarem pracy i jedyne, czego pragnie, to odpoczynek. Tymczasem jej ukochany planuje świętować Wielkanoc w gronie rodziny.

Od półtora miesiąca nie miałam ani jednego dnia wolnego. Nawet w weekendy wylatywałam służbowo. Wyjeżdżam nagrywać platformę. Jak wrócę, chciałabym posiedzieć na kanapie, nie robić nic. W Stanach Zjednoczonych nie obchodzi się świąt, ja tak zostałam wychowana. Wiem, że tutaj jest inaczej. Alek będzie spędzał je ze swoją rodziną. Ja, jeżeli nie pojadę do Łodzi, to będę na kanapie. Święta Bożego Narodzenia spędzaliśmy razem. To są dla mnie ważniejsze święta. Mamy siebie 24 godziny na dobę. Wytrzymam bez niego dwa dni - mówiła celebrytka.

Szczegóły ślubu JLo i Bena Affecka. Wśród gości była żona aktoraWyciekły szczegóły ślubu Lopez i Afflecka. Lista gości? Panna młoda może mieć rywalkę

Sandra Kubicka dodała też, że ma świetny kontakt z rodziną Barona. Modelka i siostra muzyka bardzo się zaprzyjaźniły. Gwiazda zdradziła także, że często jada obiady z babcią ukochanego.

Więcej o: