Dawno niewidziana Joanna Krupa z siostrą pod studiem "DDTVN". Marty torebka cudna, ale ta "Dżoany" to dopiero perełka

Joanna Krupa wróciła do polski w wielkim stylu. Modelka pojawiła się przed studiem "Dzień dobry TVN" w beżowym trenczu. Celebrytka nie była sama - towarzyszyła jej siostra. Dostrzegacie podobieństwo?

Więcej informacji na temat stylizacji gwiazd znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Od czasu, kiedy Joanna Krupa zakończyła nagrywać ostatni sezon "Top Model", minęło kilka miesięcy. Gwiazda wyleciała do Los Angeles, gdzie skupiła się w pełni na wychowywaniu córki. Nadszedł jednak czas, by znów o sobie przypomnieć. Nie dość, że ruszyły internetowe zapisy do jesiennego sezonu show dla modeli i modelek, to Krupa postanowiła po raz kolejny zachęcać w telewizji do adopcji zwierząt. Wspierała ją siostra.

Zobacz wideo Joanna Krupa żegna się z ukochanym. Mąż poleciał pomagać ukraińskim uchodźcom!

Joanna Krupa zadaje szyku pod studiem "Dzień dobry TVN". Gwiazda nie była sama!

Wojna w Ukrainie bardzo dotknęła Joannę Krupę i Douglasa Nunesa. Mąż modelki postanowił dłużej nie zwlekać i zdecydował się na odważny krok. Ruszył na pomoc naszym wschodnim sąsiadom do Przemyśla, gdzie pomagał w koordynacji transportu humanitarnego. Teraz, gdy wrócił już do Los Angeles, celebrytka postanowiła przylecieć do Polski z siostrą Martą Andretti. Panie pojawiły się pod studiem "Dzień dobry TVN", a fotoreporterzy nie mogli od nich oderwać wzroku.

4Joanna Krupa z siostr? przed studiem Dzie? Dobry TVN4Joanna Krupa z siostr? przed studiem Dzie? Dobry TVN Artur Zawadzki/REPORTER / Artur Zawadzki/REPORTER

Panie postawiły na modne płaszcze. Marta Andretti wybrała na tę okazję wełniany, spod którego wystawała pomarańczowa sukienka do kostek. Całość dopełniła zamszowymi botkami i torebką pod kolor kreacji. Z kolei Joanna Krupa zdecydowała się na lżejszy "outfit" i wyciągnęła z szafy beżowy trencz, który kojarzyć się może z płaszczem detektywa. Do tego dobrała biały golf i duże okulary "muchy" w stylu gwiazdy Hollywood. Obie wyglądały fenomenalnie i były ubrane adekwatnie do aktualnej pogody. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.