Brad Pitt i Jennifer Aniston przyłapani na romantycznej randce w Paryżu. "Lunch trwał do wieczora"

Brad Pitt i Jennifer Aniston spędzili razem wieczór w Paryżu. Zagraniczny tabloid podaje, że wspólna kolacja przypominała romantyczną randkę, a nie spotkanie biznesowe.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Związek Brada Pitta i Jenifer Aniston był jednym z najsłynniejszych w Hollywood. Para stanęła na ślubny kobiercu w 2000 roku. Kilka lat później na drodze gwiazdora stanęła jednak Angelina Jolie i w 2005 roku ulubione małżeństwo amerykańskiego show-biznesu zakończyło się rozwodem. Wiele wskazuje na to, że aktorzy cały czas darzą się uczuciem. W Paryżu zostali przyłapani na randce.

Zobacz wideo Poznajcie historię miłości Angeliny Jolie i Brada Pitta

Kristen Stewart, Serena WilliamsProducers Guild Awards. Stewart w końcu wygląda dobrze, ale show kradnie Venus Williams

Brad Pitt został przyłapany z Jennifer Aniston na romantycznej kolacji

Sprawę opisał zagraniczny tabloid "Women's day". Spotkanie byłych małżonków miało przypominać randkę, a nie rozmowę biznesową. 

Szybki lunch zamienił się w kolację - mówi informator gazety.

Aktorzy mieli spotkać się w Paryżu nieprzypadkowo. Brad Pitt ma znów współpracować z Aniston przy projektach filmowych.

Jen i Brad to kreatywny zespół, zawsze nim byli. Ponowne nawiązanie współpracy przy nowych projektach filmowych wyzwoliło wiele nowych koncepcji, więc nie jest niespodzianką, że lunch trwał do wieczora. Brad uważa, że Jen jest geniuszem.

Przypomnijmy, że we wrześniu ubiegłego roku aktorka ponownie dołączyła do firmy producenckiej Plan B Entertainment, którą założyła z Bradem tuż po ślubie. Od tego momentu byli małżonkowie spędzają ze sobą o wiele więcej czasu. 

Ponowne dołączenie do Planu B było wielką sprawą, ale ona sama nie wie, czy to biznes czy przyjemność, ona i Brad zawsze byli świetnym zespołem.

Fani Brada i Jen marzą o ich powrocie do siebie. Myślicie, że to naprawdę realny scenariusz?

Nowa partnera Antoniego Królikowskiego obawia się o swoją przyszłość zawodowąWyszło na jawy, jak nazywa się dziewczyna Królikowskiego! Zmieniła wizerunek

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: