Kazik Bieniuk skończył dwa lata. Martyna Gliwińska pokazała nowe ujęcia syna. Ale wyrósł!

10 marca syn Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej obchodził drugie urodziny. Celebrytka pochwaliła się zdjęciem Kazika na Instagramie.

Bądź na bieżąco. Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Jarosław BieniukMartyna Gliwińska wywołali niemałą sensację, kiedy zaczęli się spotykać. Ich związek należał do dość burzliwych. Para rozchodziła się i schodziła, definitywnie kończąc relację w 2018 roku. Kilka miesięcy później celebrytka poinformowała media, że spodziewa się dziecka, a jego ojcem jest jej były partner.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk załamana, że nie odpadła z "TzG"! „Jestem zła"

Martyna Gliwińska publikuje zdjęcia Kazika z okazji drugich urodzin

Celebryci wspólnie wychowują syna, lecz na co dzień Kazik mieszka z mamą. Martyna pozostała singielką i skupia się na wychowaniu dziecka. Bieniuk związał się z modelką Zuzanną Pactwą. W przeciwieństwie do piłkarza, u którego na próżno szukać zdjęć syna, celebrytka często chwali się jego zdjęciami w mediach społecznościowych. Nie ma co ukrywać, Kazik jest uroczym chłopcem. 10 marca obchodził drugie urodziny. Z tej okazji dumna mama opublikowała jego zdjęcia ubranego w elegancką koszulę oraz kamizelkę. Solenizant został uchwycony przez celebrytkę w momencie zdmuchiwania świeczek na torcie.

Wszystkiego najsłodszego, mój synku. Jesteś najlepszym, co mogło mi się przytrafić.
 

Trzeba przyznać, że Kazik rośnie jak na drożdżach. W galerii znajdziecie więcej zdjęć chłopca.

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska o samotnym macierzyństwie. "Muszę być podwójnie szybka"

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: