Krzysztof Cugowski ma problemy z pamięcią. Zapomina tekstów na scenie. "Jestem bezradny"

Krzysztof Cugowski opowiedział o swoich problemach z pamięcią. Muzyk, który niedawno przeszedł koronawirusa, przyznał, że zdarza mu się zapominać tekstów piosenek podczas koncertów.

Więcej o polskich gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Krzysztof Cugowski to weteran polskiej sceny muzycznej. Choć teksty jego szlagierów do dziś śpiewa cała Polska, to problemy z ich zapamiętaniem ma nie kto inny, jak on sam. Piosenkarz opowiedział w jednym z wywiadów o swoim problemie z pamięcią.

Zobacz wideo Krzysztof Cugowski o debiucie Jacka Kawalca w Budce Suflera

Krzysztof Cugowski ma problemy z pamięcią

Cugowski przyznał w rozmowie z Małgorzatą Domagalik w programie "Niech Gadają", że zdarza mu się zapominać tekstu na scenie. 

Ja tę piosenkę śpiewam na wszystkich koncertach, ale mam tak straszne problemy z pamięcią do tekstów… Muszę usłyszeć muzykę. Zdarzają się takie sytuacje, kiedy coś mi przerwie. Wtedy jestem bezradny - wyznał.

Muzyk dodał, że na scenie często podpowiada mu Jacek Królik. Gdyby nie rewelacyjna pamięć gitarzysty, niejeden występ Budki Suflera mógłby potoczyć się zupełnie inaczej. 

Mam w zespole człowieka, mówię o Jacku Króliku, który nie dość, że jest absolutnie fenomenalnym muzykiem, to jeszcze na przykład zna wszystkie piosenki świata. Mówisz mu tytuł i on gra. Żeby było śmieszniej, to on jeszcze zna teksty do tych piosenek. Parokrotnie już mi podpowiadał na scenie - przyznał Cugowski.

Jak podaje "Fakt", przyczyną problemów z pamięcią Cugowskiego może być mgła covidowa, będąca pokłosiem zakażenia koronawirusem. O powikłaniach związanych z chorobą pisała w ostatnim czasie Maja Bohosiewicz.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Agora SA