Małgorzata Socha w zaskakującym kadrze. Zapozowała w sukni ślubnej. Od razu rozwiała wątpliwości

Małgorzata Socha zaskoczyła fanów zdjęciem w sukni ślubnej. Wyglądała przepięknie. Zdradziła, z jakiej okazji ją założyła.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Pierwszy raz dała się poznać w "Na Wspólnej", a widzowie od razu ją pokochali. Brała udział w wielu produkcjach filmowych i serialach, a także udowodniła, że ma niezwykły talent komediowy.

Zobacz wideo Dlaczego Małgorzata Socha nie przyjęła nazwiska po mężu?

Antek KrólikowskiJak mieszka Antek Królikowski? Spójrzcie tylko na te plakaty. Niesamowity klimat

Od 2012 roku Małgorzata Socha gra w "Przyjaciółkach" wcielając się w rolę Ingi Gruszewskiej. Cztery kobiety odnowiły przyjaźń podczas spotkania klasowego i od tamtej pory są nierozłączne. Produkcja stała się hitem.

Małgorzata Socha pozuje w sukni ślubnej. Rozwiała wątpliwości

Małgorzata Socha jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie dzieli się z fanami zdjęciami z życia codziennego. Ostatnio pojawił się zaskakujący kadr. Aktorka zapozowała w sukni ślubnej, czego nie spodziewali się fani. Socha rozwiała wątpliwości szybciej, niż mogłyby się zacząć pytania. Otagowała Polsat oraz sam serial, w którym gra i zapytała o wrażenia po pierwszym odcinku nowej odsłony "Przyjaciółek". Wiadomo już, że ceremonii była jedynie snem Ingi, która wciąż próbuje odnaleźć miłość.

I jak wasze wrażenia po pierwszym odcinku? - zapytała Małgorzata Socha.
 

Socha z mężemKim jest mąż Małgorzaty Sochy? Aktorka rzadko pokazuje Krzysztofa Wiśniewskiego

Aktorka stara się oddzielić życie prywatne od zawodowego. W 2008 roku wyszła za Krzysztofa Wiśniewskiego. Ceremonia była strzeżona tajemnicą, jednak po jakimś czasie do tabloidów trafiło kilka zdjęć Małgorzaty Sochy w sukni ślubnej. Para wychowuje wspólnie dziewięcioletnią Zosię, pięcioletnią Basię oraz trzyletniego Stasia.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Relacja na żywo

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie 

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: