Małgorzata Socha w zaskakującym kadrze. Zapozowała w sukni ślubnej. Od razu rozwiała wątpliwości

Małgorzata Socha zaskoczyła fanów zdjęciem w sukni ślubnej. Wyglądała przepięknie. Zdradziła, z jakiej okazji ją założyła.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Pierwszy raz dała się poznać w "Na Wspólnej", a widzowie od razu ją pokochali. Brała udział w wielu produkcjach filmowych i serialach, a także udowodniła, że ma niezwykły talent komediowy.

Zobacz wideo Dlaczego Małgorzata Socha nie przyjęła nazwiska po mężu?

Od 2012 roku Małgorzata Socha gra w "Przyjaciółkach" wcielając się w rolę Ingi Gruszewskiej. Cztery kobiety odnowiły przyjaźń podczas spotkania klasowego i od tamtej pory są nierozłączne. Produkcja stała się hitem.

Małgorzata Socha pozuje w sukni ślubnej. Rozwiała wątpliwości

Małgorzata Socha jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie dzieli się z fanami zdjęciami z życia codziennego. Ostatnio pojawił się zaskakujący kadr. Aktorka zapozowała w sukni ślubnej, czego nie spodziewali się fani. Socha rozwiała wątpliwości szybciej, niż mogłyby się zacząć pytania. Otagowała Polsat oraz sam serial, w którym gra i zapytała o wrażenia po pierwszym odcinku nowej odsłony "Przyjaciółek". Wiadomo już, że ceremonii była jedynie snem Ingi, która wciąż próbuje odnaleźć miłość.

I jak wasze wrażenia po pierwszym odcinku? - zapytała Małgorzata Socha.
 

Aktorka stara się oddzielić życie prywatne od zawodowego. W 2008 roku wyszła za Krzysztofa Wiśniewskiego. Ceremonia była strzeżona tajemnicą, jednak po jakimś czasie do tabloidów trafiło kilka zdjęć Małgorzaty Sochy w sukni ślubnej. Para wychowuje wspólnie dziewięcioletnią Zosię, pięcioletnią Basię oraz trzyletniego Stasia.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Relacja na żywo

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie 

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.