Naturalna Patrycja Sołtysik pokazała efekt powiększania ust. Dumie prezentuje i przekonuje: Nie ma kaczego dzioba

Patrycja Sołtysik pokazała na InstaStories efekty zabiegu powiększania ust i zachęcała fanki do wstrzykiwania sobie kwasu z głową. - Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem - argumentuje.

Więcej metamorfoz gwiazd i celebrytów znajdziesz w tekstach na Gazeta.pl.

Patrycja Sołtysik dotychczas raczej stroniła od zabiegów poprawiania urody, ale ostatnio postanowiła zaszaleć. Chciała sprawdzić, jak będzie wyglądała z powiększonymi ustami. Jak przekonuje, efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Wyszło bardzo subtelnie, a zmiana jest ledwo zauważalna. 

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan poszła na randkę w ciemno. „To było przez Gadu-Gadu"

Patrycja Sołtysik powiększyła usta

Żona Andrzeja Sołtysika, Patrycja Sołtysik, pochwaliła się efektem kilka dni po zabiegu. Zmiana jest ledwie zauważalna, bo zdecydowała się na zaledwie pół mililitra preparatu. 

Ja jestem zachwycona pięknym naturalnym efektem! Tak, to prawda, że zmiana jest niewielka, ale jest to mój efekt zamierzony. Usta są ładnie podkreślone i bardziej pełne - rekomendowała.

Sołtysik obawiała się, że zmiana będzie zbyt widoczna, jednak zrobiła usta "na płasko" i uniknęła karykaturalnego efektu.

Nie ma kaczego dzioba itd. Po tygodniu czułam jeszcze małe grudki, a po dwóch tygodniach zabiegu pani Natalia podczas wizyty kontrolnej ostatnie grudki rozmasowała. Zabieg jest bolesny, ale jest to ból do wytrzymania! I do tego trwa krótko, a efekty są tego warte. Ja mam podane 0,5 ml preparatu.

Podkreśliła jednocześnie, że zawsze stawia na naturalność, gdybyśmy nie zauważyli. 

Wszystko jest dla ludzi, tylko z umiarem! Dla mnie - zarówno w takich zabiegach, jak i na przykład farbowaniu włosów - liczy się przede wszystkim naturalny efekt!

Metamorfozę żony Sołtyska znajdziecie w naszej galerii. 

Zobacz też: Patrycja Sołtysik zastanawia się, czy pokój syna jest dość "instagramowy". Fanki przekonują: Jeden z fajniej urządzonych

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.