Katarzyna Cichopek zwiedza Turyn w nietypowej stylizacji. Internauci porównali jej kurtkę do kołdry. "Nie wyszłabym w czymś takim"

Katarzyna Cichopek pochwaliła się kilkoma zdjęciami z zagranicznych wojaży. Aktorka "M jak miłość" postawiła na nietypową stylizację, co nie przeszło bez echa.

Więcej o stylizacjach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Katarzyna Cichopek wybrała się na kolejne rodzinne wakacje. Po kilku dniach spędzonych na stokach zdecydowała się na zwiedzanie pobliskiego Turynu, czym pochwaliła się również na Instagramie. Tym razem internauci nie skupili się na prezentowanych przez nią widokach, a na nietypowej kurtce, którą tego dnia wybrała. Zdania są mocno podzielone, co do stylizacji gwiazdy "M jak miłość". 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek chwali się talentem córki. Przez przypadek pokazała jej twarz

Katarzyna Cichopek zwiedza Turyn w nietypowej stylizacji. Fani: Jak w kołdrze. Nie wyszłabym w czymś takim

Stylizacje Katarzyny Cichopek są częstym tematem rozważań komentujących jej zdjęcia internautek. Tak było i tym razem, gdy prowadząca "Pytanie na śniadanie" pochwaliła się kilkoma zdjęciami z Turynu. Celebrytka zaprezentowała się w jasnych spodniach, traperach, czapce i dużych rozmiarów kurtce, która wielu przypominała kołdrę. Część internautów zaznaczała, że nigdy nie pokazałaby się w takim stroju publicznie.

Jak w kołdrze. Nigdy nie wyszłabym w czymś takim.
Kto wychodzi w kołdrze na ulice?
Co to za kołdra?! - czytamy w komentarzach.

Znaleźli się i tacy, którym kurtka Katarzyny Cichopek bardzo się spodobała.

Nie ma to, jak mieć kołdrę na sobie. Nawet w takim czymś wygląda pani olśniewająco.
Nawet w takim wydaniu wygląda pani świetnie.
Kurtka jest obłędna - piszą inni.
 

A wam, jak się spodobała stylizacja Kasi Cichopek? Po więcej zdjęć aktorki z wakacji zajrzyjcie do naszej galerii na górze artykułu. 

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Stępień zabrała głos ws. zbiórki na leczenie syna. To nie koniec. "Myślę, że całkowity koszt to kilka milionów"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.