Włodzimierz Zientarski w żałobie. Zmarła jego ukochana żona. Przyjaciele składają kondolencje

Nie żyje żona Włodzimierza Zientarskiego. Do tej pory nie są znane oficjalne przyczyny śmierci. Wiadomo, że od kilku lat chorowała na stwardnienie rozsiane.

Więcej informacji na temat życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Gazeta Wyborcza" opublikowała kondolencje złożone Włodzimierzowi Zientarskiemu z powodu śmierci żony. Nekrolog został umieszczony na łamach gazety przez zarząd i pracowników Toyota Motor Poland. Do tej pory nie są znane przyczyny śmierci ukochanej dziennikarza.

Zobacz wideo Odeszli, ale ich muzyka pozostanie z nami na zawsze

Gaspard Ulliel nie żyje. Aktor znany z roli Hannibala zmarł w wieku 37 lat po wypadku na stokuGaspard Ulliel nie żyje. Do tragedii doszło w górach. Aktor z "Hannibala" miał 37 lat

Nie żyje żona Włodzimierza Zientarskiego

Naszemu Przyjacielowi Włodzimierzowi Zientarskiemu wyrazy żalu i współczucia z powodu śmierci żony przesyłają zarząd i pracownicy Toyota Motor Poland.

Włodzimierz Zientarski to bardzo popularny dziennikarz sportowy. O tym, że Małgorzata Zientarska poważnie choruje, informował dwa lata temu w rozmowie z Michałem Figurskim w Radiu Zet. 

Siedzieliśmy w kawiarni. Przygotowywaliśmy się do jakiejś imprezy motoryzacyjnej i nagle ona mówi: wiesz co, jakoś słabo widzę na jedno oko, natychmiast pojechaliśmy do szpitala.

Niestety tam okazało się, że kobieta cierpi na stwardnienie rozsiane. Michał Figurski pozwolił sobie zapytać dziennikarza, co jest najważniejsze w opiece nad osobą, która choruje na tę chorobę. Włodzimierz Zientarski nie miał problemu z odpowiedzią. 

Miłość i opiekuńczość.

Na portalu zdrowie.gazeta.pl czytamy, że stwardnienie rozsiane to choroba, która dotyka młodych dorosłych, odbierając im powoli sprawność. Dawniej traktowana była jak wyrok, obecnie możliwości leczenia są coraz większe, wciąż jednak jest to choroba przewlekła, niemożliwa do wyleczenia. Pierwsze objawy zwykle nie są objawami charakterystycznymi wyłącznie dla tej choroby.

Nekrolog opublikowała również inna firma - The&Partnership Poland.

Nina Terentiew straciła bliską osobęNina Terentiew w żałobie. Straciła ukochaną osobę

Więcej o: