Tiktokerka wstawiła do sieci nagranie. Jej głos zaskakuje! Fanka: Brzmisz bardziej "dodowo" niż Doda

Doda jest artystką, której styl i osobowość są bardzo charakterystyczne i trudne do podrobienia. Jak się okazuje, nie jest to jednak niemożliwe. Tiktokerka wstawiła do sieci filmik, na którym mówi w sposób łudząco podobny do Dody. Fani nie kryli zaskoczenia.

Więcej informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Doda od lat zaskakuje wszystkich występami muzycznymi oraz kontrowersyjnymi wypowiedziami. Gwiazda wypracowała przez ten czas indywidualny styl, który jak okazuje się, nie jest nie do podrobienia. Pewna tiktokerka wstawiła w mediach społecznościowych nagranie, na którym wypowiada się w sposób łudząco podobny do wokalistki. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co usłyszeli.

Zobacz wideo Doda odważnie o pierścionkach zaręczynowych. Opowiedziała także o sekretnym planie na 2022 rok

Tiktokerka z głosem jak Doda. Internauci nie mogli w to uwierzyć!

Dziewczyna wrzuciła do sieci filmik, który zdobył ogromną popularność. Obecnie ma ponad 190 tysięcy polubień, a fani prześcigają się w pisaniu komentarzy na temat podobieństwa głosowego użytkowniczki do wokalu piosenkarki. Wideo zaczęła od słów:

Kochana, tobie się tylko wydaje, że mam głos podobny do Dody. Pamiętaj, królowa jest tylko jedna i tego głosu nie da się tak po prostu podrobić.

To, co usłyszeli obserwatorzy contentu tiktokerki bardzo ich zaskoczyło. W komentarzach fani zastanawiali się nad tym, czy nie jest to przypadkiem fotomontaż. Pisali:

Mam wrażenie jakbyś ruszała ustami do nagrania Dody.

Jedna z internautek zauważyła jednak pewne różnice w sposobie mówienia dziewczyny, który odróżnia ją od głosu wokalistki. 

Ma podobny głos do Dody. Nie jest taki sam, bo można usłyszeć różnice przy niektórych tonacjach, ale tak jest bardzo podobny.

Na tę opinię szybko odpowiedziała sama zainteresowana słowami:

Właśnie. Podobny a identyczny to nie jedno i to samo. Mam wyćwiczone pewne elementy, ale barwa głosu jest moja (tego nie zmienię).

Czy wy też słyszycie to łudzące podobieństwo? Myślicie, że Doda ma sobowtóra?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.