Odmieniona Sandra Kubicka pokazała się w żółtym bikini. Fani są bezlitośni. "Nie rób tego więcej"

Sandra Kubicka pokazała fanom przygotowania do urodzinowego wyjazdu z Baronem i opublikowała fotografię w bikini. Fani modelki nie zostawili na niej suchej nitki. Nie chodzi jednak o figurę.

Więcej na temat życia prywatnego gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sandra Kubicka od pewnego czasu nie schodzi z nagłówków kolorowych gazet i portali plotkarskich. Wszystko przez jej związek z Baronem, który na początku ukrywała przed mediami. Potem, gdy wszystko wyszło na jaw, modelka i muzyk ochoczo zaczęli dzielić się swoją miłością z fanami, a obecnie przygotowują się do wyjazdu z okazji urodzin Kubickiej. Celebrytka pochwaliła się przygotowaniami, a jednocześnie naraziła na krytykę ze strony fanów.

Zobacz wideo Sandra Kubicka jest zakochana! Jej marzenie się spełniło. "Rozmawiamy w tym samym języku"

Sandra KubickaSandra Kubicka wyznała, że jest demiseksualna. Czy jest zazdrosna o byłe Barona?

Sandra Kubicka pokazała się w żółtym bikini. Fani bezlitośni. "Straciłaś swoją kobiecość"

Sandra Kubicka opublikowała zdjęcie w bikini, narzucie w panterkę i sporej ilości biżuterii. Modelka dorzuciła krótki opis i oznaczyła Barona.

Gotowa na wyjazd. Na koniec świata z tobą Alek.
 

Duża część fanów wcale nie była zachwycona tym, jak na zdjęciu prezentuje się modelka. Nie chodziło oczywiście o jej figurę, która zawsze wygląda idealnie. Poszło o fryzurę.

Przypomnijmy, że Sandra Kubicka zrezygnowała ze swoich anielskich blond włosów i zrobiła... warkoczyki przypominające dredy, w których od lat chodzi Baron. Użytkownicy Instagrama, jak widać, nie mogą się przyzwyczaić do nowego wyglądu celebrytki.

Poprzednia fryzura o wiele lepsza. Ta w ogóle nie jest kobieca.
Jezu, Sandra. Nie rób tego więcej!
Jestem na "nie", byłaś ładna w tamtych włosach! Udanych wakacji! Bawcie się dobrze - czytamy w komentarzach.

Sandra Kubicka i BaronSandra Kubicka zmieniła fryzurę i wygląda jak żeńska wersja Barona

Są też osoby, które pozytywnie oceniają metamorfozę modelki i sugerują, by nie zwracała uwagi na nieprzychylne opinie. W końcu każdy powinien czuć się dobrze w swoim ciele. 

Więcej o: