Prokuratura poznała wyniki sekcji zwłok Żory Korolyova. Jest oświadczenie

Prokuratura Okręgowa w Warszawie poznała wyniki sekcji zwłok Żory Korolyova. Rzeczniczka prasowa placówki wypowiedziała się dla jednego z tabloidów.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Żora Korolyov odszedł niespodziewanie 21 grudnia bieżącego roku. O jego śmierci poinformowała narzeczona tancerza, Ewelina Bator. Jak podają media, 34-latek zasłabł w domu i pomimo przeprowadzonej reanimacji nie udało się go uratować. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną śmierci miało być zapalenie mięśnia sercowego. Teraz głos zabrała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Prokuratura poznała wyniki sekcji zwłok Żory Korolyova

Jak dowiedział się "Super Express", prokuratura zna już wyniki sekcji zwłok tancerza. Niestety ze względu na dalsze postępowanie i rodzinę zmarłego pozostaje ona utajniona. 

Informuję, że prokuratura dysponuje wstępnymi wynikami przeprowadzonej sekcji zwłok. Dobro postępowania, jak również rodziny zmarłego nie pozwala na ich przedstawienie. Wskazuję przy tym, że prokuratura oczekuje na ostateczną opinię sądowo-lekarską, dotyczącą przyczyny zgonu pokrzywdzonego - przekazała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Aleksandra Skrzyniarz.

Tancerz zostanie pochowany 5 stycznia w Warszawie, gdzie od lat mieszkał. Podczas jego ostatniego pożegnania rodzina i przyjaciele planują wspomóc zbiórkę na leczenie chorego dziecka.

Żora Korolyov sławę zyskał dzięki programowi "Taniec z Gwiazdami". Przez lata, w wielu edycjach szkolił u swojego boku m.in. Katarzynę Cerekwicką, Agnieszkę Cegielską, Dominikę Gwit czy Karolinę Gorczycę. Tancerz ma 11-letnią córkę, z którą miał się spotkać w dniu śmierci.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.