Karolina Bielawska reprezentuje Polskę w konkursie Miss World. Wiemy, czym zajmuje się piękna blondynka

Karolina Bielawska niebawem powalczy o tytuł najpiękniejszej kobiety świata w konkursie Miss World. Sprawdźcie, kim jest kandydatka.

Więcej o polskich gwiazdach możecie przeczytać na portalu Gazeta.pl

Konkurs Miss World od wielu lat wzbudza ogromne emocje wśród mieszkańców całego świata. W tym roku nasz kraj będzie reprezentowała mieszkanka Łodzi. Karolina Bielawska tytuł najpiękniejszej Polki zdobyła przy okazji startu w konkursie Miss Polonia 2019.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka oburzona "modą na brzydotę"? Mówi wprost o Kaczorowskiej

Konkurs Miss World 2021. Polskę reprezentuje Karolina Bielawska. Kim jest?

Karolina Bielawska zwraca uwagę nieprzeciętną urodą oraz ogromnym podobieństwem do hollywoodzkiej aktorki Margot Robbie. Z informacji dostępnych w sieci wiemy, że kobieta studiuje zarządzanie w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej. Zawodowo Bielawska zajmuje się modelingiem, działa również charytatywnie. 

Miss Polonia 2019 ma konto na Instagramie, które jest obserwowane przez ponad 21 tysięcy osób. W mediach społecznościowych chętnie chwali się efektami sesji zdjęciowych oraz fotografiami z różnych zakątków ziemi. Bielawska jest ogromną pasjonatką podróży, a na swoim koncie ma już 30 odwiedzonych krajów.

 

Karolina Bielawska urodziła się w 1999 roku, a więc w kwietniu ukończyła 22 lata. Miss Polonia może pochwalić się słusznym wzrostem, gdyż mierzy niemal 180 centymetrów.

Finał konkursu Miss World 2021. Kiedy i gdzie oglądać?

Z uwagi na pandemię koronawirusa poprzednia edycja konkursu Miss World została przełożona. Finał eliminacji będziemy mogli obejrzeć na antenie TVP Kobieta - początek transmisji zaplanowano na noc z 16 na 17 grudnia o godzinie 1:00.

Według komentatorów i fanów konkursu, Karolina Bielawska ma duże szanse na finałową piątkę, trzymamy więc kciuki!

Więcej o: