Marcela Leszczak i Misiek Koterski pozowali razem na ściance. Nie mogli oderwać od siebie rąk. Weronika Rosati za to błyszczała

Za nami finał konkursu "Viva!" Photo Awards 2021. Na ściance po raz pierwszy od rozstania pojawili się razem Marcela Leszczak i Misiek Koterski, którzy trzymając się za ręce, pozowali fotoreporterom. Wśród blasku fleszy brylowała także Weronika Rosati.

Po więcej informacji na temat życia polskich gwiazd zapraszamy na stronę główną Gazeta.pl

Za nami finał konkursu "Viva!" Photo Awards 2021. Na wydarzenie, które od 2008 r. ściąga największe nazwiska z branży fotograficznej, przybyła także plejada gwiazd, które chętnie pozowały fotoreporterom. Podczas imprezy zorganizowanej w Fabryce Norblina swoimi stylizacjami popisywali się między innymi Bogna Sworowska, Katarzyna Zdanowicz, Weronika Rosati oraz Misiek Koterski i Marcela Leszczak. To właśnie ta dwójka celebrytów wywołała największe emocje.

Zobacz wideo Marcela Leszczak potwierdza, że wróciła do Koterskiego. "Przeprosił"

Marcela Leszczak i Misiek Koterski pierwszy raz razem na ściance od czasów rozstania. My jednak patrzymy na Weronikę Rosati

Misiek Koterski i Marcela Leszczak pokazali się razem po raz pierwszy od czasów rozstania. Przypomnijmy, że związek pary jest dość burzliwy, a sami celebryci co jakiś czas od siebie odchodzą, by znów się zejść. Ostatnia przerwa w miłosnej relacji Miska Koterskiego i Marceli Leszczak była jednak wyjątkowo długa i trwała prawie rok. W tym czasie aktor nawiązał romans z Dagmarą Bryzek, z którą jeszcze niedawno chadzał na show-biznesowe wydarzenia.

Marcela Leszczak i Misiek KoterskiMarcela Leszczak i Misiek Koterski Artur Zawadzki/REPORTER / Artur Zawadzki/REPORTER

Podczas finału konkursu "Vivy!" Marcela Leszczak i Misiek Koterski nie spuszczali z siebie wzroku i pozowali fotoreporterom, trzymając się za ręce. Para postawiła na klasyczną elegancję, przełamaną nutką szaleństwa. Marcela Leszczak do cekinowego kombinezonu dobrała uroczą fryzurę składającą się z kilku koczków. Natomiast Misiek Koterski granatowy garnitur uzupełnił o kontrastujące czerwone mokasyny. Zakochani wprost promienieli.

Inną gwiazdą, która zwróciła naszą uwagę, była Weronika Rosati. Aktorka postawiła na ażurową "małą czarną", która połyskiwała w świetle fleszy. Gwiazda do kompletu dobrała delikatną, złotą biżuterię i czarne szpilki. Jak dla nas 10/10.

Weronika RosatiWeronika Rosati Artur Zawadzki/REPORTER / Artur Zawadzki/REPORTER

Kto jeszcze pojawił się na finale konkursu "Viva!" Photo Awards 2021? Zajrzyjcie do naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.