Weronika Rosati pozuje w piżamie i czeka na święta. "Elizabeth ma piec pierniczki". Dziewczynka już udekorowała drzewko

Weronika Rosati i jej córka Elizabeth przygotowują się do Bożego Narodzenia. Aktorka pochwaliła się dekoracją choinki. Przystroiła ją jej czteroletnia pociecha.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytacie na Gazeta.pl.

Chociaż Boże Narodzenie dopiero z kilka tygodni, większość celebrytów ogarnęła już prawdziwie świąteczna gorączka. Swoje choinki pokazały już między innymi Anna Lewandowska oraz Natalia Siwiec. Weronika Rosati również dołączyła do grona gwiazd, które wraz z początkiem grudnia rozpoczęły przygotowania do tego magicznego okresu. Aktorka poczuła już wyjątkowy, świąteczny klimat i zdradziła plany na następne dni. Przy okazji podzieliła się też rozczulającymi zdjęciami małej Elizabeth.

Zobacz wideo Weronika Rosati zabrała córkę na plan "M jak Miłość"

Córka Weroniki Rosati ubrała choinkę. "Sezon świąteczny uważamy za otwarty"

Weronika Rosati pochwaliła się przygotowaniami do świąt na Instagramie. Aktorka opublikowała zdjęcie ze swoją córką Elizabeth, która już za kilkanaście dni skończy cztery lata. Gwiazda zdradziła, że dziewczynka nie może doczekać się prezentów od Świętego Mikołaja i zamierza pomagać w przygotowaniach do świąt sławnej mamie.

Sezon świąteczny uważamy za otwarty. Zaczynamy dekorować dom i przyjechała właśnie pachnącą choinką (ale jeszcze nieubraną)! Eli ma dla nas plany piec pierniczki, ale póki co już przez okno wypatruje Świętego Mikołaja z prezentami - zaczęła swój wpis Weronika Rosati.
 

Weronika Rosati przyznała, że od chwili narodzin jedynej pociechy, którą nazwała na cześć Elizabeth Taylor, ma całkiem inne podejście do świąt i stara się przekazać ich magię także swojej córce.

Zawsze święta u mnie przebiegały w biegu, pomiędzy planami zdjęciowymi, wszystko na ostatnią chwilę, ale od czterech lat to jest celebracja przez cały grudzień - zapewniła. 

Na InstaStories Weronika Rosati pokazała, jak mała Elizabeth ubiera choinkę. Drzewko zostało przywdziane w kolorowe bombki, łańcuchy oraz światełka. Córka aktorki była wyraźnie zafascynowana swoim zadaniem, a my rozczuleni jej widokiem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.