Agnieszka Woźniak-Starak paraduje po studiu "DDTVN" w żakiecie i dresach. Niby kicz, ale na niej bosko! I te buty...

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła środowe wydanie "Dzień dobry TVN". Stylizacja? Sportowa elegancja.

Chcesz być na bieżąco z modowymi inspiracjami gwiazd? Odwiedzaj stronę główną Gazeta.pl.

Joanna Przetakiewicz powiedziała kiedyś, że kocha luksus z wzajemnością, ale nie powinna czuć się wyjątkowo, bo podobnie jest w przypadku Agnieszki Woźniak-Starak. Prezenterka telewizyjna również uwielbia nosić markowe rzeczy, a od pewnego czasu promuje te z własnej kolekcji.

W środę pojawiła się w pracy w beżowym zestawie. Naprawdę świetny, ale jakże drogi...

Zobacz wideo Małgorzata Ohme reaguje na wywiad Woźniak-Starak z Dykiel

Agnieszka Woźniak-Starak paraduje po studiu "DDTVN" w żakiecie i dresach. Niby kicz, ale na niej bosko! I te buty...

Agnieszka Woźniak-Starak może sobie pozwolić na kupowanie drogich produktów od światowej sławy projektantów. Nic dziwnego, że sama również postanowiła się w nich zabawić. Na stronie Vicher można znaleźć produkty, które dziennikarka sygnuje swoim nazwiskiem. Na jej środowy "look" składał się beżowy żakiet Garson z wiskozy, za który należy zapłacić 1689 złotych. Dresowe spodnie od kompletu to wydatek "jedynie" 1089 złotych.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak widziana z "tajemniczym mężczyzną". Tabloid twierdzi, że układa sobie życie na nowo

Trzeba przyznać, że połączenie sportowej elegancji wyszło Agnieszce na dobre, ale świetnie na cały "outfit" wpłynęło także wkasanie nogawek dresów w wysokie botki ze srebrnym czubkiem.

Uwielbiam takie stylizacje. Przepięknie wyglądasz! - chwaliły gwiazdę internautki.
 

Myślicie, że Polki z chęcią wykupią całą kolekcję Agnieszki Woźniak-Starak dla marki Vicher? Pewnie by się tak stało, gdyby produkty były o połowę tańsze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.