Kristen Stewart zaręczyła się ze swoją partnerką. Planują już ślub. "To się dzieje naprawdę"

Kristen Stewart podzieliła się ze światem radosną nowiną. Ona i jej ukochana Dylan Meyer się zaręczyły.

Więcej informacji na tematy ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Kristen Stewart na antenie audycji "Howard Stern Show" opowiedziała o swoich planach na przyszłość. Przy okazji zdradziła, że właśnie się zaręczyła. Jej narzeczona to scenarzystka Dylan Meyer.

Zobacz wideo "Spencer". Zwiastun nowego filmu o księżnej Dianie. Kristen Stewart w roli tytułowej

Kristen Stewart zaręczyła się z ukochaną

O Kristen Stewart jest ostatnio bardzo głośno. Wszystko za sprawą filmu "Spencer", gdzie wciela się w rolę księżnej Diany. Okazuje się jednak, że nie tylko zawodowe sukcesy aktorki cieszą się zainteresowaniem mediów. Na uwagę zasługuje też jej życie osobiste. Kristen Stewart pochwaliła się bowiem, że jej partnerka Dylan Meyer oświadczyła się jej.

Pobieramy się, w końcu to zrobimy. Chciałam, żeby mi się oświadczyła, bardzo wyraźnie określiłam, czego pragnę, a ona wyszła z inicjatywą. Pobieramy się, to się dzieje naprawdę - powiedziała Stewart  podczas audycji "Howard Stern Show".

Kristen Stewart i Dylan Meyer spotykają się od ponad dwóch lat. Znają się jednak o wiele dłużej.

Poznałam ją lata temu na planie filmowym i nie widziałem jej potem sześć lat, a później pojawiła się na imprezie urodzinowej mojego przyjaciela. Pomyślałam, "Gdzie byłaś przez całe moje życie?"- mówiła aktorka w jednym z wywiadów.

Panie zostały po raz pierwszy wspólnie sfotografowane na ulicach Nowego Jorku w sierpniu 2019 roku. Cieszyły się wówczas randką. O Stewart było wówczas głośno, bo rozstała się z modelką Stellą Maxwell. Niedługo później same potwierdziły doniesienia o tym, że są parą. 

Siedzieliśmy w przypadkowym barze, kiedy pierwszy raz kiedy powiedziałem jej, że ją kocham. Znałam ją od sześciu lat, ale wtedy spotykałyśmy się dopiero jakieś dwa tygodnie - mówiła  wówczas Stewart.

Zakochanym gratulujemy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.