Koroniewska ubolewa nad nierozpoczętym remontem. Fanka żartuje: A teściowa urządziłaby w pięć dni. Aktorka odpowiedziała

Joanna Koroniewska oraz Maciej Dowbor planowali kupić dom i wyprowadzić się za miasto. Zmienili jednak zdanie i zamiast domu, kilka miesięcy temu, wybrali apartament w Warszawie. Okazuje się, że przez ten czas nawet nie zaczęli remontu.

Więcej interesujących artykułów o mieszkaniach gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl.

Joanna Korniewska i Maciej Dowbor nie ukrywali szczęścia, gdy poinformowali, że udało im się kupić wymarzone mieszkanie w stolicy. Ich nowy dom jest dwupoziomowy i ma ogromny taras. Aktorka ekscytowała się remontem i planowaniem, jak urządzi pomieszczenia. Niestety, ale nie wszystko poszło po jej myśli. Remonty potrafią być naprawdę męczące i stresujące, ale ten w nowym lokum aktorki i prezentera nawet się nie rozpoczął. Fani komentowali, że o pomoc powinna poprosić Katarzynę Dowbor

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Magda NarożnaJak mieszka Narożna? Gwiazda urządziła się klasycznie. Stawia na komfort i... fotele!

Joanna Koroniewska ubolewa nad remontem, który nawet się nie zaczął 

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje w nowym mieszkaniu. Podkreśliła, że fotografia została zrobiona pół roku temu, a od tego czasu w ich nowym lokum nic się nie zmieniło. Aktorka w odpowiedzi na liczne pytania od obserwatorów, jak się jej mieszka w nowym miejscu, szczerze przyznała, że nawet nie zaczęli remontu. 

To zdjęcie jest z kwietnia. Wciąż pytacie jak nam się mieszka w nowym miejscu. Otóż my jeszcze niestety się nie przeprowadziliśmy. W sumie to nawet nie skończyliśmy remontu. A tak naprawdę to nawet go nawet nie zaczęliśmy - napisała aktorka.
 

Gwiazda dodała, że z każdej strony napotyka na mniejsze i większe problemy, przez co wszystko przesunęło się w czasie. 

Chwilowo utknęliśmy na drzwiach, schodach i parkiecie. Czy ktoś z was ma teraz takie doświadczenia? Gdzie nie spojrzeć, tam małe lub większe problemiki?! Jest jeden pozytywny aspekt- zaprzyjaźniłam się ze swoją panią architektką i już się zastanawiam co my będziemy remontować jak w końcu zaczniemy i skończymy ten projekt - dodała Joanna.

Fani w komentarzach nie ukrywali rozbawienia. Pojawiły się głosy, że aktorka powinna poprosić o pomoc Katarzynę Dowbor, która jest królową ekspresowych remontów, co widać oglądając program "Nasz nowy dom", którego jest prowadzącą. Koroniewska w odpowiedzi wyznała, że teściowa ma długie terminy oczekiwania. 

A teściowa urządziłaby w pięć dni.
Musimy poprosić, ale ma długie terminy - odpowiedziała Joasia.
Przeciągający się remont to zmora - czytamy.

Patrycja KazadiPatricia Kazadi ofiarą body shaming. Usłyszała od reżysera bolesne słowa

Internauci dopytywali, czy z remontem i przeprowadzką Joanna Koroniewska wyrobi się do świąt. Aktorka przyznała, że na to nie ma nawet najmniejszych szans. Mamy nadzieję, że remont gdy już się zacznie, przebiegnie bezproblemowo i sprawnie, a aktorka pochwali się stylowo urządzonymi kątami. 

Więcej o: