Beata Kozidrak opublikowała kolejny post na Instagramie. Trudny powrót na scenę. Wybór piosenki nie był przypadkowy

Beata Kozidrak po wspólnym koncercie z Justyną Steczkowską, który odbył się w Poznaniu, opublikowała kolejny post na Instagramie. We wpisie nawiązała do artystycznego życia i trudnych chwil.

Beata Kozidrak na początku września była na ustach wszystkich. Artystka została zatrzymana przez policjantów po tym, jak złamała przepisy i przejechała skrzyżowanie na czerwonym świetle. Podczas kontroli wyszło na jaw, że prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Wokalistka nie zamierzała uchylać się od odpowiedzialności i w oświadczeniu przyznała, że się wstydzi i żałuje swojego zachowania. Na miesiąc usunęła się w cień, ale już wróciła na scenę. Na jej Instagramie pojawił się nowy wpis.

Zobacz wideo Beata Kozidrak o plotkach na swój temat: To bzdura!

księżna Kate, książę KarolKreacja, którą księżna Kate założyła na premierę "Nie czas umierać" miała ukryte znaczenie

Beata K., Kamil DurczokGwiazdy, które pod wpływem alkoholu prowadziły samochód. Nie brakuje znanych nazwisk

Beata Kozidrak opublikowała kolejny post na Instagramie 

Powrót Beaty Kozidrak na scenę po skandalu z prowadzeniem samochodu po alkoholu z pewnością nie był dla niej łatwy. Piosenkarka dała koncert razem z Justyną Steczkowską. Zaśpiewały wspólnie utwór "Między nami". Beata postanowiła podziękować fanom za ciepłe przyjęcie i opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z koleżanką po fachu. W opisie przyznała, że sama napisała tekst piosenki, a inspiracją było jej artystyczne życie, w którym nie brakuje wyjątkowych chwil, ale również i tych trudnych, z którymi przyszło jej niedawno się zmierzyć. 

Na koncercie w Poznaniu, wspólnie z @justynasteczkowska zaśpiewałyśmy premierowy utwór - "Między nami", do którego napisałam tekst, a Justyna - muzykę. Pisząc go, nawiązuję do naszego życia artystycznego, jego pięknych, ale czasami trudnych chwil. Dziękuje za wasze ciepło i dobrą energię - napisała artystka.
 

Wokalistka zapewne w dalszym ciągu obawia się reakcji fanów, dlatego jest ostrożna i zablokowała możliwość publikowania komentarzy pod postem. Gdy wyszło na jaw, że piosenkarka w wydychanym powietrzu miała dwa promile alkoholu, jej profile w mediach społecznościowych zalała fala krytycznych komentarzy. 

Małgorzata Socha pokazała swój salonTak mieszka Małgorzata Socha. Aktorka pokazała stylowy salon

Wygląda na to, że artystka wraca na dobre tory i zamierza odbudować zaufanie wielbicieli. 

Więcej o: