Beata Kozidrak opublikowała kolejny post na Instagramie. Trudny powrót na scenę. Wybór piosenki nie był przypadkowy

Beata Kozidrak po wspólnym koncercie z Justyną Steczkowską, który odbył się w Poznaniu, opublikowała kolejny post na Instagramie. We wpisie nawiązała do artystycznego życia i trudnych chwil.

Beata Kozidrak na początku września była na ustach wszystkich. Artystka została zatrzymana przez policjantów po tym, jak złamała przepisy i przejechała skrzyżowanie na czerwonym świetle. Podczas kontroli wyszło na jaw, że prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Wokalistka nie zamierzała uchylać się od odpowiedzialności i w oświadczeniu przyznała, że się wstydzi i żałuje swojego zachowania. Na miesiąc usunęła się w cień, ale już wróciła na scenę. Na jej Instagramie pojawił się nowy wpis.

Zobacz wideo Beata Kozidrak o plotkach na swój temat: To bzdura!

Beata Kozidrak opublikowała kolejny post na Instagramie 

Powrót Beaty Kozidrak na scenę po skandalu z prowadzeniem samochodu po alkoholu z pewnością nie był dla niej łatwy. Piosenkarka dała koncert razem z Justyną Steczkowską. Zaśpiewały wspólnie utwór "Między nami". Beata postanowiła podziękować fanom za ciepłe przyjęcie i opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z koleżanką po fachu. W opisie przyznała, że sama napisała tekst piosenki, a inspiracją było jej artystyczne życie, w którym nie brakuje wyjątkowych chwil, ale również i tych trudnych, z którymi przyszło jej niedawno się zmierzyć. 

Na koncercie w Poznaniu, wspólnie z @justynasteczkowska zaśpiewałyśmy premierowy utwór - "Między nami", do którego napisałam tekst, a Justyna - muzykę. Pisząc go, nawiązuję do naszego życia artystycznego, jego pięknych, ale czasami trudnych chwil. Dziękuje za wasze ciepło i dobrą energię - napisała artystka.
 

Wokalistka zapewne w dalszym ciągu obawia się reakcji fanów, dlatego jest ostrożna i zablokowała możliwość publikowania komentarzy pod postem. Gdy wyszło na jaw, że piosenkarka w wydychanym powietrzu miała dwa promile alkoholu, jej profile w mediach społecznościowych zalała fala krytycznych komentarzy. 

Wygląda na to, że artystka wraca na dobre tory i zamierza odbudować zaufanie wielbicieli. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.