Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę na Instagramie. Poszło o... brudne buty. Fani bezlitośni. "Nie wypada"

Małgorzata Rozenek wrzuciła na Instagram zdjęcie w nowej stylizacji. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie spostrzegawczy obserwatorzy prezenterki...

Małgorzata Rozenek rozpoczęła karierę w show-biznesie jako gospodyni programu "Perfekcyjna pani domu". Choć od tego czasu zaangażowała się w mnóstwo innych projektów i dała poznać z różnych stron (w minione wakacje nawet podróżowała kamperem), to łatka "perfekcyjności" wciąż mocno się jej trzyma. Do tego stopnia, że nawet najmniejsza skaza wyglądu zewnętrznego momentalnie zostaje wytknięta przez fanów. Tak właśnie się stało, kiedy wrzuciła na Instagram zdjęcie w nowej, sportowej stylizacji.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek lubi odważne kreacje. Co z wpadkami?

Linda EvangelistaLinda Evangelista została brutalnie oszpecona. "Mam zdeformowane ciało"

Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę

Rozenek podzieliła się z obserwatorami serią zdjęć, na których pozuje w czarno białym dresie, odblaskowych okularach i sportowym obuwiu. Zadowolona z siebie gwiazda zażartowała w opisie, że jest dziś "Sporty Spice", odnosząc się do sportowej "Spice Girl" - Mel B.  

I'm Sporty Spice today. You? (Jestem dziś Sporty Spice, a ty?)
 

Wszystko poszłoby gładko i wspaniale, gdyby nie jedno "ale"... Spostrzegawczy obserwatorzy Rozenek zauważyli, że buty gwiazdy raczej nie przeszłyby testu białej rękawiczki. W komentarzach pod wpisem prezenterki czytamy:

Takie brudne buty, pani Małgosiu! To nie wypada...
Spodnie za krótkie, a buty brudne.
Ładnie, ale buty to mogłaby pani wyczyścić.

Adrianna BiedrzyńskaAdrianna Biedrzyńska była poważnie chora. Po kilku latach wspomina operację, która uratowała jej życie

Cóż, "perfekcyjna" nie ma lekko. My jednak wspieramy noszenie tego samego obuwia, nawet jeśli nie lśni tak intensywnie, jak w momencie zakupu. W dobie nadmiernego konsumpcjonizmu i rujnowania naturalnego środowiska, sięganie po rzeczy, które mamy już w szafie jest najbardziej ekologicznym rozwiązaniem, na jakie możemy się zdecydować.

Więcej o: